Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a horror film,...

Melyik az a horror film, amelyik neked nagyon nem tetszett?

Figyelt kérdés

Például rossz volt a rendezés, a színészek, a történet is unalmas vagy egyéb dolgok.


Ne csak a film címét írjad, hanem hogy mi volt vele a bajod és hogy miért nem tetszett.



2021. júl. 29. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Huh...hát van pár.

Az új Wrong turn és Craft pl.

A Wrong turn főleg azért, mert semmi köze a korábbi filmekhez és csak azért használja a címet, hogy hozzon vele nézőket. Nagyon utálom az ilyen promót.

A történet, a karakterek és a halálok szerintem bénák. Az ötlet maga tetszett és más körítéssel, más címmel, másra koncentrálva még lehet tetszene is.

A vége pedig egy paródia, teljesen komolytalan. Fel vannak írva, hogy mit mikor néztem és abban a hónapban, amikor ezt a filmet megnéztem, akkor nem néztem már mást, mert annyira kiégtem rajta. Elvette minden filmnézési kedvem.


A Craft is egy csalódás. Az egész identitáspolitika nem érdekel, egy viszonylag jó boszorkányos horror folytatásaként pláne nem. Erről itt már írtam, de az egész film olyan volt, mintha a Bűbájos boszorkák egyik szexista epizódját néztem volna, amiben minden férfi karakter egybites, a nők meg mindennel foglalkoznak, csak a boszorkánysággal nem. A gonoszt szintén nem lehetett komolyan venni, annyira papírmasé volt, két lábon járó szexista sztereotípia. Már csak komolyan az hiányzott, hogy a foglalkozása rendőr legyen, mert most őket szeretik démonizálni. Habár lehet az volt, annyira untam a filmet, hogy nem minden dologra emlékszek már.

2021. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Sinister. Alapvetően nem borzalmas, viszont semmi másra nem épít, csak jumpscare, jumpscare, aztán újabb jumpscare. A gondolkodtatósabb, érettebb filmeket kedvelem inkább. Hangos zenével ijesztgetni a hülye is tud.
2021. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Jó pár volt.


2!


A Sinisternek azért volt egy erős hangulata.

2022. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem szeretem a horrorfilmeket, de különösen a démonos/ördögűzős filmeket nem. Azt egyszerűen nem tudom komolyam venni, mivel egyszerűen tudom hogy ilyen nincs is. Talán a kör az kivétel, mivel ott a lény akitől félni kellett, az ténylegesen materilizálódott. Amiket inkább komolyan tudok venni az mikor valamilyen megfoghatatlan erő az ellenség, amire semmilyen rahatásunk nincs, pl. a sors a végső állomás filmekben.


Egyébkémt hallattam olyan meghatározást hogy a horror a természetfeletti dolgokkal foglalkozik, míg a thriller a valós dolgokkal. Ez igaz? Ennél a kérdésnél is ezt vesszük alapul?

2022. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: Inkább a vér és brutalitás mennyiségére mondanám a meghatározást. Egy thriller inkább gondolkodtat, sokszor nincs is benne valós veszély, csak nyomozgatás, borzongatás. Mint az X-Akták. A fűrész c. film horror, pedig természetfeletti sincsen benne.
2022. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Terrifier 2

Borzalmas szar.

2022. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: a második részre még nem vettem rá magam, de nekem az első nem tetszett. Volt 1-2 jó jelenet benne, de nekem sehonnan sem indult a sztori és sehova sem tartott, nem sok minden derült ki belőle csak ment az öldöklés. A 2. Részben kiderül legalább valami a bohóc háttér sztorijáról?
2022. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem derül ki semmi. De legalább beleraknak egy unalmas tinidrámát, hogy húzzák az időt. Egyetlen jó jelenet van benne (hálószobás jelenet), és a befejezés is szar.

2022. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!