Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Tetovált lány film...

Melyik Tetovált lány film tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Nem szoktam befolyásolni szavazós kérdéseket, de most megteszem. Szerintem USA jobb. Sokkal profibb filmes munka, jobbak a színészek, jobban áthozzák a karaktereket. Amit Jeff Croneweth és amit a vágók műveltek az fenomenális. Arról nem is beszélve, hogy a svéd az inkább minisorozat, csak végül mozis vágást is kapott. Nem kell mindig azt a közhelyes divatirányzatot fújni "- Hogy az eredeti mindig sokkal jobb!". Főleg akkor, ha nem is az.
2021. júl. 30. 12:28
A kérdező szavazást indított:
A svéd (2009)
USA (2011)
5 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:
Aki szavaz, kérem indokolja is meg szövegesen a szavazatát, köszi.
2021. júl. 30. 12:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is az amerikai jobb. Nem sokkal, mivel az eredetivel sincs bajom, de nekem jobban tetszett a remake. Ami egyébként tényleg nagyon ritka ettől függetlenül.


Nen is tudom ki mondta egyszer, hogy az eredetiben jobb a női főszereplő, ha az meg lenne cserélve a 2 filmben, akkor az amerikai még jobb lenne. Egyébként egyet is értek vele, abban az eredeti volt a jobb.

Az változtatás is jobban tetszett a remakeben. :)

2021. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!