Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az American horror stories...

Az American horror stories (American horror story spin-offja) csak szerintem borzalmas?

Figyelt kérdés
Se a színészi munka (1-2 kivétellel), se a cselekményszálak nem jók, néhol még az operatőri munka sem. Az egész egy pc-től túlfűtött (mondom ezt libsiként), klisés tinisorozat beütésű, horrorparódiának érződik.
2021. júl. 30. 13:04
A kérdező szavazást indított:
Szerintem sem jó
Szerintem jó
Nem nézem
Egyéb/kifejtem
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Az American horror story is rossz.

Mindegyikben irritáló karakterek vannak, mondom ezt melegként, ráadásul a meleg karakterek minden esetben elviselhetetlen, borzalmas emberek. Nem bírom Ryan Murphy stílusát.

2021. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg most akartam belekezdeni 😅 Ennyire béna? Nem láttam még kik szerepelnek benne, meg a sztorit se tudom. Nem kötődik az AHS-hez semennyire?
2021. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindkét sorozatot szeretem:) nekem tetszik az új is, bár a 3. részen még mindig nincs felirat. Nincs bajom azzal ha várni kell, csak azt remélem nem hagyták abba a fordítást, mert akkor úgy járok mint a Walker- rel:(
2021. júl. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb kezdtem el nézni, egyelőre nagyon tetszik! :)

Nagy AHS rajongó is vagyok

2021. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bellatrix:3 ***** válasza:
54%
Nekem nem tetszik pedig imádom az AHS. Viszont az AHS 10 évada eddig nagyon tetszik. 😁
2021. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kitti25 válasza:
42%
Nem béna csaka sok lúzer nem érti a sorozatot !!
2022. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most nézem a 2.évadot de ez nagyon jó és sok benne a régi színész meg karakter
2022. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!