Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead 11.évad után?

AttHD01 kérdése:

The Walking Dead 11.évad után?

Figyelt kérdés
Szerintetek meg fogja valaki venni és tovább vinni a sorozatot? Van erről valami hír?

2021. aug. 1. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugye van két spin off sorozat, azok nem állnak meg plusz várhatóan kap majd egy rövid sorozatot a DarylxCarol szál legalábbis én ezt a hírt olvastam ezzel kapcsolatban.
2021. aug. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Már így is annyi spin-off megy/van bejelentve, hogy fosásig vagyunk vele, holott már rég le kellett volna lőni. Végre megtették ezt, ne akarja senki folytatni... Évadok öta vége kellene lennie. A Fear TWD még unalmasabb (bár az új évad egész jó, de egy évad nem teszi semmissé az előtte való dögunalmat). A legújabbat (Beyond) el sem kezdtem, lehet nem is fogom, hiszen arról konkrétan jót alig hallani, még csak nem is megosztó.


Az emberek szeretik folytatni azt, amit egyszer már elkezdtek, de régóta nem sikeres a Walking dead világa. Az eleje baromi jó volt, felkapott lett és csak ez vitte tovább.


Így is lesz még több spin-off sorozata és mozifilm Rickkel. Az új és a 10. évadot is kitolták, hova kellene ezt még folytatni? Szerintem szinte már pofátlanság, amit művelnek. A név ami hozza a pénz és mintha csak ez motiválná őket.

2021. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Annyit még hozzátennék, hogy az elkaszálást követő dolgokat látva (mármint azt, hogy 6 részt még hozzácsaptak a 10. évadhoz és a 11. is jócskán hosszabb lesz) nem lepődnék meg azon sem, ha a Fear the Walking Deadbe árnyargalnának a szereplők és kb ugyanúgy menne minden tovább, ezzel kijátszva az elkaszálást. Ahogy Morgan ott tud lenni, bárki... és ki is nézem belőlük.
2021. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
A sorozat most jár a képregény utolsó ciklusánál, a Commonwealth után nincs semmi. Úgy kerek a sztori, hogy ott ér véget, ahol az alapmű is. A spin-offok pedig megtartják a felépített univerzumot, de új karaktereket tudnak behozni és sztorikat elmesélni.
2021. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!