Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most, hogy újra van iCarly...

Most, hogy újra van iCarly visszanéztétek az eredeti iCarlyt? Mi a véleményetek a sorozatról felnőtt fejjel?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Felnőttként nyilván gagyi és gyerekes, még ha volt is 1-2 szerethető karakter. Gyerekként kb. mindent néz az ember, függetlenül attól hogy mennyire jó.


Az újra semmi szükség nem volt, főleg hogy értelmesen lezárták az eredetit. Igaz nem emiatt nem nézem, hanem mert már rég kinőttem ebből.

2021. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik. A régit is felnőtt fejjel néztem, az egyetemi évek alatt és mindig kikapcsolt.

A mostani túl sokat nem változott, habár már felnőttesebb tartalommal rendelkezik.

2021. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én gimi végefele kezdtem nézni, már 18+ voltam (évvesztes voltam, évet ismételtem és 5 osztályos tagozatra jártam :D ).


Én nem tudom hol lehet az újat megnézni, de amíg rájövök, elkezdtem újranézni, mert legyek képben, hogy ha bemutatnak egy régi mellékszereplőt, tudjam ki ő.


Így 30 felett nekem a sorozat nem bugyuta, hanem megdöbbentő. :D


Néha fontos témát boncolgat, de vannak benne olyan elemek amik vagy gusztustalanná teszik (hónalj szagolgatás, taknyos tészte evés, meg hasonlók) vagy kellemetlenül nevetségessé (sokszor a felnőtteket úgy mutatják be, mint az 5 éveseket) meg az se tetszik, hogy teljesen rendben van, hogy Sam fizikai meg anyagi károkat okoz Freddienek - ez nem olyan, amire buzdítani kéne a nézőket és a korosztály, akinek szól a sorozat meg pont fogékony erre.


Azzal kezdtem, hogy az utolsó részt néztem először és ahhoz képest, hogy az epizód fele arról szól, hogy Carly szomorú az apa-lánya izé miatt, az eseményből semmit sem látunk, aztán, milyen gyorsan elengedték a barátai, pedig amikor Yakimába vitte volna a nagyapja Carlyt, akkor nem engedték el ilyen könnyen. Arról nem is beszélve, hogy elég volt neki fél óra, hogy felszámolja a régi életét. Ezt az apa-lanya bulit kihagytam volna, hogy jobban felépítsék azt, hogy Európaba költözik.


De ezek már a mostani észrevételeim, ettől ugyanúgy jónak tartom a műsort és megvolt az oka, amiért szerettem. Mivel gyerekeknek készült, ezért nem az a célja, hogy értelme legyen, csak, hogy szórakoztasson, ezt azzal is bizonyítják, amikor valaki elkezdene elmagyarázni valamit, amit sok rajongó kérdez és félbeszakítja egy másik szereplő.


Emlékszem, Freddie miatt szerettem meg a sorozatot, mert hasonlítunk abból a szempontból, hogy én is a fölösleges 3. kerék voltam sok barátságban és tetszett, hogy ő idővel nélkülözhetetlen tagja lett a triónak, sőt, lett neki is egy legjobb barátja, Gibby személyében.

2021. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, most jutott eszembe, hogy amikor elkezdtem nézni, én is csináltam egy blogot, ahova heti egyszer mindenféle dolgot feltöltöttem, vicceket, játékokat, humoros képeket meg hasonlókat. :D
2021. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tetszik a kérdés. Vicces, hogy most tetted fel és találtam rá, mert most néztem végig az egész sorozatot újra. Nem azért néztem meg újra, mert jön (megjött) az iCarly 2021 (azt is meg akarom majd minden képp nézni), hanem mert ezen nőttem fel, általános iskolás és középiskolás koromban is folyton ezt néztem. Imádom. És vicces volt mai fejjel újra nézni és sok szép emléket hozott vissza, mikor néztem.
2021. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!