Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gáz hogy nem láttam ezeket a...

Gáz hogy nem láttam ezeket a nagy klasszikus filmeket, meséket?

Figyelt kérdés
Ollokezű Edward, Croodék,Becstelen Brigantyk,Holt költők társasága,Toy Story, Hihetetlen Család,Schlindler listája, és még sok

2021. aug. 2. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Te vagy a gázos ember, aki amellett hogy mindennap kitesz egy "gázos" kérdést, fikáz nagy klassziusokat? Inkább indítsd el valamelyiket, aztán gyere vissza véleményt alkotni.
2021. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%
Egyáltalán nem gáz. Sehol sincs kőbe vésve, hogy ezeket mindenkinek látnia kell.
2021. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nekem kenyszerem van
2021. aug. 2. 17:50
 4/8 anonim ***** válasza:
a lepontozáshoz is ahogy látom...
2021. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én sosem pontozok
2021. aug. 2. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ne fütyülj!
2021. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan filmet nézz amilyen érdekel. Ez művészet és mint olyan arra való hogy élvezzék, nem pedig arra hogy magadra erőltesd ami nem tetszik csak mert más meg akarja mondani mennyivel műveltebb nálad (nem az) csak mert látott bizonyos filmeket.
2021. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem
2021. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!