Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért működnek neten szinte...

Miért működnek neten szinte legálisan olyan oldalak ahol ingyen tudsz filmeket nézni ? Ez külföldön pl.Amerikában is lehetséges és létezik ?

Figyelt kérdés
Én azt olvastam,hogy amerikában nincsen ilyen mert büntetik. Egy kanyi forintot nem kell fizetned érte és nézheted. Torrent is van tudom ,de ezek nem torrent oldalak. Hogy lehetséges ez ? Ki üzemelteti őket ? Nem találnak ki a politikusok erre valamit úgy mint a gyermekvédelmi törvényt,hogy nem szabad mutogatni lmbtq dolgokat ?

2021. aug. 2. 20:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
autósmozi már annyira nem jellemző szerintem,hogy működnének ilyenek ,de én kipróbálnám . Érdekes lehet kocsiból filmet nézni. Nekem mindig a filmekben az ilyen jelenetek ugranak be ahol filmet néznek elcsattan a csók .
2021. aug. 2. 21:10
 12/12 anonim ***** válasza:

10


Azért bizonyára nemcsak a mozijegy eladásokból van bevételük.Ha levetítik a filmeket később a tévében az után is gondolom kapnak jogdíjat.Aztán a különféle játékfigurák ,maszkok,egyebek eladásából származó bevételből is részesülnek.

2021. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!