Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » V mint Vérbosszú ?

V mint Vérbosszú ?

Figyelt kérdés

A kérdések leginkább azokhoz szólnak akik látták már a filmet.


Tudom hogy csak film, de sok kérdést felvet.


1: V hogy tudott csak úgy besétálni az Ország tévéhez? Senkinek nem tünt fel egy maszkos figura?


2: ha akkora diktatúrában játszódik a film, hogy nem találták meg V nek a házát?


3: V-nek egyáltalán hogy lett háza, sőt, nem akármilyen.?


4: amikor van a visszaemlékezős jelenet amit a doktornő írt a naplójában, hogy felrobban az egész orvosi szekció. Azt V robbantotta fel ? Valamint hogy tudott simán átsétálni a tüzön ? Annyira ideges volt hogy nem érdekelte, vagy a víruskísérlet következtében nem érez fájdalmat ?


5: A robbantáshoz szükséges anyagokat hogy/hol szerezte be ? Honnan lehetnek ilyen ismeretségei ?


6: V valójában egy pszichopata ?


7: az első jelenetben mikor a lányt megakarják erőszakolni, hogy tudta félkézzel a falhoz vágni őket ? Ez is a víruskísérletre írható fel ?


Tudom, csak egy film. Ne keressek benne logikát. De számomra érdekesek ezek a kérdések. Ti mit gondoltok ?



2021. aug. 3. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Tudod hogy csak film, ne keress benne logikát.
2021. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem csak érdekelne mások elmélete :)
2021. aug. 3. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen láttam a filmet..DE ha jól emlékszem már eleve volt valami egyedi a génszerkezetében.S annak és a kísérletnek együttesen köszönhette a rendkívüli képességeit.
2021. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Ez egy film, amit képregény alapján csináltak.

Fölösleges ilyeneken agyalni, ennyi erővel Batman hogy tud repülni?

2021. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

1. Hát az őr meg akarta állítani, de ugye rá volt kötözve a bomba. (Hogy előtte feltűnt-e valakinek, sosem tudjuk meg.)

2. V nem házban lakott, mondta is Evey-nek, hogy tudja, hogy föld alatt vannak és látta a kőzet színét, ezek alapján már meg is találnák őt. (Pont emiatt nem engedte őt elmenni.)

3. Nem "háza" volt, hanem inkább búvóhelye.

4. Ha jól emlékszem, a robbanás véletlen volt, a rajta végzett kísérleteknek köszönhetően pedig nem halt bele az égési sérülésekbe, de attól még összeégett. (Látni is, amikor leveszi a kesztyűt.)

5. Na ez az, amin nem érdemes gondolkodni, mert akkor nem lenne a film.

6. Nem pszichopata, hanem terrorista, aki meg akarja dönteni a diktatúrát, és ehhez minden eszközt bevet, ha kell, megöli a munkájukat végző rendőröket is.

7. Valószínűleg igen, a kísérletek miatt megnőtt a fizikai ereje is, továbbá ez egy képregényfilm, egy (bár nem klasszikus, de attól még) egy képregény (anti)hőssel.

2021. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nagyon köszi a részletes választ :) A házra visszatérve, mikor Evey rájön hogy V kínozta stb, és levegőt akar, azt mondja V , itt a lift a tetőre visz. Ezért gondoltam.hogy egyfajta ház lehet de mindegy is :)
2021. aug. 3. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Batman nem is tud repülni:(
2021. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!