Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe? (amnézia)

Mi lehet a film címe? (amnézia)

Figyelt kérdés

Egy régebbi film, talán 90-es évek. Csak egy jelenetet láttam, abból annyit értettem meg, hogy egy férfinek amnéziája van és nem ismeri a saját múltját (nem a Memento). Egy másik férfi segít neki. Talán nála lakik vagy neki dolgozik. Idővel a másik férfi megtudja ki is valójában az akinek segít.


A jelenetben ketten egy asztalnál ülnek és a házigazda letesz egy pisztolyt az amnéziás elé és azt parancsolja neki, hogy szedje szét. Az amnéziás azt mondja, hogy nem ért a fegyverekhez és nem tudja hogyan kell. A másik ráordít, hogy azonnal szedje szét, erre az amnéziás pillanatok alatt szétszette aztán össze is rakta. Saját maga is csodálkozott rajta. Azt sajnos nem tudom, hogy ki volt ő valójában, talán katona vagy bűnöző aki bajban van.


Esetleg valakinek ismerős?



2021. aug. 8. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán:

A Bourne-rejtély

2021. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez a 88-as Richard Chamberlain féle - A Bourne rejtély c. film
2021. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez az a film! Köszönöm szépen a válaszokat :)
2021. aug. 9. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!