Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom legálisan megnézni...

Marvel_loki kérdése:

Hol tudom legálisan megnézni a Loki 5-6. részét magyar felirattal?

Figyelt kérdés
Gondolom szinkron még nincs. Illetve olyan helyet keresek, ahol nem kérik el pl: a bankkártya számom. Én most a Wofvideon nézem, de ott csak a 4.-ig van feltöltve és sztem még sokat kell várni, hogy a többit is feltöltsék. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. aug. 10. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a Disney sorozata, így a Disney+-on tudod megnézni. Ez ugyebár Magyarországon nem elérhető. Szóval folytasd tovább valamilyen illegális megoldással. Nem hinném, hogy lenne olyan torrent oldal, ahol nem találnád meg.
2021. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak sajnos nem vagyok regisztrálva, és azt írja ki, hogy az oldal zártkörű, az ingyenes regisztrációs időszak lezárult. És csak úgy lehet, ha ismerős meghív. :(
2021. aug. 10. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig a Dmd.com oldalon ingyen megnezheted vegig felirattal (még).


De ahww bár tényleg lenne szinkron Csőre Gabor hangjával.

2021. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!