Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés

Már rég láttam. Egy háborúból hazaküldenek egy megrögzött katonát, ölő gépezetet, mert már mindenkit megölt, és nincsen több ellenség. Amikor hazamegy, ifjoncok kiképzésével bízzák meg.


Tipikus jelenete, hogy amikor hazakerül, a szobában megsüti az egeret.


2010. aug. 29. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a Kőagy őrnagy? :D
2010. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem annak tűnik a leírás alapján. Van abban ilyen egeres jelenet?


Jöhetnek még ötletek, mert nagyon hangulatom támadt ahhoz a filmhez. Olyan marcona alak rémlik a főszerepben, mint Clint Eastwood. De egyáltalán nem biztos, hogy ő játszodja..

2010. aug. 29. 14:24
 3/5 Zacsii ***** válasza:
A leírás alapján a Kőagy őrnagy,am abban van az a jelenet is amikor emsüti a patkányt és akkor vicsorít rá a macskára,meg ott edz a szobában azt kirúgja az ablakot.XD
2010. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Á, tényleg az! Nagyon köszönöm! :DD


A leírás, amit találtam róla, nagyon béna volt, na meg teljesen máshogyan emlékeztem a szereposztásra, így más filmnek tűnt. De mostmár belenéztem a filmbe is, és valóban az!


Köszi! Kellemes estét! :)

2010. aug. 29. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert csak elején van ez a jelenet, aztán a többi része teljesen más. :D
2010. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!