Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Egy férfi hajléktalanná válik (talán válás után),kukázik, hajléktalankempingben él, majd valaki felfedezi h jó a hangja, rádiós műsorvezető lesz és bejárja a világot a történetével arról, h mindig van lehetőség újrakezdésre. (olyan Titok film-szagú vmi), talán megtörtént eset.
2011. nov. 10. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy valós sztori, Ted Williams története, én valamikor a tavasszal olvastam róla a neten. Gondoltam túl friss ahhoz hogy azonnal kész legyen a film az esetről és kicsit utána olvastam. Csak annyit találtam hogy valami reality show-t készítettek a pasassal, amiben bemutatja a hontalan életét és azt, hogyan kapott új lehetőséget a felemelkedésre, ennek a címe "Second Chances at Life".
2011. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem a Kismocsok című film akar lenni?
2011. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, egyik sem, azóta is hiába nyomozok, nem találom neten. A Kismocsok nagyon nem hajaz a Titok-ra:-))))))))
2011. nov. 15. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!