Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tom és Jerry-ben mért van az...

Tom és Jerry-ben mért van az hogy legtöbbször vagy éppen mindig nem lehet látni az ember fejét???

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Néha lehetett látni az afro néni fejét 1-2 képkocka erejéig.

Amúgy Pindur Pandurok titkárnő, vagy Boci és Pipi szülők. Utóbbinak se volt felsőtestük.

2021. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerűség.

Nem kell gondolkodni arcon


+ nagyobb a kisebb valami, hogy így -"ra van kozelitve"

2021. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem emlékszem rá, hogy a fekete nő arca akár csak egy másodpercre is látható lett volna (legfeljebb az árnyéka). Viszont a fiatalabb sovány nő arca már látszott, mint ahogy a kövér pasasé is, aki magával vitte Tomot pecázni. Nyilván oka volt annak, hogy egyes szériákban nem látszott az emberek arca, majd később már igen. Az eredeti rajzfilmnek három korszaka volt:


Hanna-Barbera-korszak (1940–1958)

Gene Deitch-korszak (1961–1962)

Chuck Jones-korszak (1963–1967)


Ezekben Tomnak és Jerrynek is változott a külseje, a gazdájuk is mások voltak. Amúgy az E.T-ben is megfigyelhető volt, hogy a felnőttek arca nem látszik a film nagyobbik részében, csak a vége felé. Nyilván az is tudatos volt, de a pontos okát nem tudom.

2021. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
A Vukban például azért csak a lábát rajzolták a simabőrűnek, mert így "ijesztőbbnek" tűnnek.
2021. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy a lényegre koncentráljunk. Csak a fontos szereplők legyenek fókuszban, az állatok. Ezt régebben egy külföldi oldalon olvastam.
2021. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


A fekető nő arca. Nem tudom melyik rész.

2021. aug. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!