Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Két pasi meg egy kicsi színvon...

Két pasi meg egy kicsi színvonala miért romlott meg ennyire?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nézni az Ashton Kutcher féle részeket, a végére értem és most elkezdtem teljesen az elejéről, a Charlie Sheen féle részeket.


Az elején Alan Harper jól szituált, munkája van, háza, 9. évadban meg szinte egy csöves aki más nyakán lóg...


Jake is az elején belevaló, okos, később már sík hülye...


Az elején még egy nézhető sitcom volt, ami később teljesen bugyuta lett, nem beszélve a záró részről...


Hogyan ment el ennyire a színvonal??



2021. aug. 13. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nekem addig tetszett amíg charlie sheen volt benne akármilyen ember is. Nagyon szerettem a karakterét és nagyon jól játszotta. Az anyjukkal és alannel is tényleg családi volt a hangulat. Ahogy beszólt mindig alannek tiszta testvéri volt a kapcsolatuk. Nem tette ki a házából pedig mindig emlegette stb. Jake et leírom annak hogy nagyobb lett és füves azért lett ilyen, bár kicsinek se volt egy agysebész :D Ashton karaktere egy olyan semmilyen töltelék karakter volt, számomra nem is illett a sorozatba
2021. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

akármilyen ember is.


Ezt hogy érted?

2021. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy drogos meg kurvázik, meg hogy azért rakták ki a sorozatból mert semmi pénz nem volt neki már elég. Emberileg nem egy jótét lélek de a sorozatban ő volt a kedvencem. Mondhatnám hogy nekem ő volt maga a sorozat. 1 es voltam
2021. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Waldenes évadoknak eléggé hullámzó a minősége. Walden karaktere nincs olyan karizmatikus mint Charlie-é, a nőügyei unalmasak, de Alannel jó párost alkottak. A 12. évad melegházasságos-örökbefogadós szála szerintem nagyon jó, kár hogy nem fut ki sehová, az utolsó részben eltűnt az afro gyerek, mintha nem is lett volna.
2022. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Akkor is elvolt baszva, amikor ott volt Alan meg, akkor is amikor jott Walden, aki nem illet oda. itt Charlie hozta színvonalat az ő sorozatja volt és kész.
ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!