Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Marvel...

Melyik a kedvenc Marvel karaktered? És miért?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Logan/Wolverine.


Gyerekkoromban kb amikor kijött az első X-men film akkor láthattam és azóta is nagyon szeretem ezeket a filmeket. Bár jöttek ki gyengébb darabok is, de Logan mindig rohadt jó volt.

Menő is és a képességei is jók. Jó filmekben szerepelt, jó lezárást (és lezáró filmet) kapott. Hugh Jackman pedig szerintem a tökéletes választás volt.

Piszok kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják beültetni az MCU-ba az X-meneket és hogy ez mennyire fog jól elsülni. Amennyire várom, annyira tartok is tőle, de bizakodó vagyok. Sosem lehet tudni. :)


Úgyhogy számomra egyértelműen ő, de Hulkot, Pókembert és Hangyát is nagyon bírom.

2021. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pókember, Hangya és Doctor Strange. Szerintem nekik a legérdekesebb a történetük.

Hulkot is bírtam a végjátékig...nekem ez a kettős szerepe, hogy okos is meg nagydarab is valahogy nem jött be.

2021. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Húha.. nekem jó sok van, de akit a legjobban szeretek az Natasha, a Fekete Özvegy.


Nagyon nem tudok mit mondani, egyszerűen imádom, kemény és okos egy csaj, kitartó. Mindig is szerettem az ilyen lány karaktereket. És a tesóját, Yelenát is nagyon bírom. :)

2021. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Pókember. Kiskorom óta róla néztem meséket meg a filmeket is. Számomra ő volt az első igazi szuperhős és ő is lesz mindig
2021. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Két végletet mondanék, végletet a morális dolgok miatt. Az egyik kedvenc Amerika Kapitány, a másik Deadpool. Nem akarnék választani a kettő közül, mint nagyobb kedvenc.
2021. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
(filmes) Loki. Szimplán érdekes a karakterfejlődése, jó szarkasztikus humora van, plusz Tom Hiddleston is nagyon jól alakít a szerepében.
2021. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Doctor Strange, X-prof
2021. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Én leírnám a kedvenc "rosz" és a kedvenc "jó" karakterem. Én személy szerint nem szeretem ezt a "jó/rosz" megkülönböztetést, mert syerintem nem lehet 2 csoportba beosztani a karaktereket.

A Loki, mert akkor is amikor a karakternek rosz volt, be tudott köpni egy olyan poént, ami elfeledtette a helyzetet, személy szerint azt vallpm, hogy a Thor trilógiába ő vitte bele a jó kedvet.

Pókember, az tetszik, hogy ugye nagyon fiatal a töbiekhez képest, de minden egyes filmben bebizonyítsa, hogy alábecsülik. ez a küzdő szellem az, ami miatt nekem ez a karakter nagyon szímpatikus.

2021. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Loki és pókember Szerintem ők a legjobb karakterek, mert érdekes a történetük, és nagyon viccesek is. Btw látványnak sem utolsóak :)
2022. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
Orbán Viktor. Mert megvéd Sorostól és Brüssszeltől. Bátor, erős, a szíve pedig tiszta, tiszta mint a kristály, sosem láttam még ilyet.
2022. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!