Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik a valóságban ennyire...

Létezik a valóságban ennyire buta lány, mint a You (Te) sorozatban?

Figyelt kérdés

- nem veszi észre, hogy követik

- nem veszi észre, hogy kukkolják

- soha nem takarja az ablakait

- szexel és maszturbál világosságban fedetlen ablaknál

- nem veszi észre, hogy valaki a házában van/volt

stb



2021. aug. 19. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztosan léteznek ilyen emberek. Akik egész életükben erőszak és problémamentesen élnek, hajlamosak a biztonság illúziójában ringatni magukat. Aztán jön egy egy Joe szerű figura
2021. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet, de nem jellemző. A sorozat fikció, és nagyon el van rugaszkodva a valóságtól azért, hogy a cselekmény továbbgördülhessen. Ezt a sorozatot nem szabad úgy nézni, hogy gondolkodsz közben, mert elrontja az élményt, és fenn fogsz akadni azon, mennyi hülyeség van benne. Azon túl, hogy pozitív karakterek sincsenek benne, és senkinek nem tudsz szurkolni.
2021. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem feltétlen... Ha igen, nagyon ritka. Én még nem találkoztam ilyen lánnyal.
2021. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Azért tegyük hozzá hogy Joe rendkívül intelligens fickó, tehát a sztori szerint azért tudja hogyan legyen "láthatatlan". Ami a pozitív karaktert illeti, maga a színész is megdöbbent azon a levélmennyiségen, amelyben a levélírók könyörögnek, hogy őket is kövesse. Zseniális első évad, amelyben végig drukkoltam hogy Joe nyerje el a lányszívét, noha a végkifejlet azért sejthető volt.


Utána is nézek mikor jön a kukkoló antihős 3. évadbeli kalandja.

2021. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

#4: ez gondolom főleg a kinézete miatt van, és nem a karaktere vagy története miatt. Mégsem ugyanúgy hangzik, hogy azt akarják tömegek, hogy egy ilyen jó csávó epekedjen értük, vagy pedig azt követelik hogy az ő környezetüket is gyilkolja végig egy pszichopata.


(Amúgy miért úgy fogalmazol, mint valami női magazin bulvárlap kritikusa? Annyira mesterkélt és hatásvadász ez a "a kukkoló antihős 3. évadbeli kalandja".)

2021. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
#5- ne haragudj, ha a fogalmazásommal sértem a nemtudommid :D de lehet bármily mesterkélt és hatásvadász, attól még Joe kukkoló és antihős. És tényleg várom a 3.évadot, ami idén valamikor lesz. Ha valaki tud pontosabb infót, és ha a kérdező sem bánja, leírhatja ide, akár mesterkélt, és hatásvadász formában is :)
2021. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!