Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az új Öngyilkos...

Mit gondoltok az új Öngyilkos osztagról?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az új? A korábbi filmeket nem láttam. Ezt a cápás dolog miatt kezdtem nézni, mert azt hittem több lesz vele a gore vagy fog valami izgalmasat csinálni, de semmi.

Végig vártam, hogy majd felbukkan egy érdekes karakter, pl. Henry Cavill Supermanje, de ez sem történt meg.

A főszereplők teljesen érdektelenek számomra, nem találom viccesnek, amikor elmebeteg gyilkosokat parádéztatnak hősként.

Nekem időpazarlás lett volna a film, ha közben nem kezdek el port törölni. Szóval így meglett ez a film és a heti takarítás egy kalap alatt.

2021. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus egyszer nézős buta képregényfilm.
2021. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számomra 2012 óta az első tényleg jó DC film, még pedig azért, mert tudatában van annak, hogy csak szórakoztatásra szánt abszurd ponyvafilm, ellentétben kettő agyonhájpolt alkotással a közelmúltból...
2021. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!