Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Batman fanok! Ha még nem...

Batman fanok! Ha még nem láttam egy részt sem a Batmanből, de megszeretném nézni, akkor hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Valaki letudná írni nekem a filmeknek a megjelenési dátumát? Tudom, Google a barátom, de találtam olyan részt is, amit 1997-Ben vagy az előtt adtak ki. Nem tudom az mennyire releváns 🤔

2021. szept. 5. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

[link]

---------------------------------------------------------------

[link]

2021. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
sötét lovag trilógiát nézd meg, a többit felesleges
2021. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Batman fanok! Szerintetek melyik résszel kezdjem? Az 1989 évben megjelenttel?

Vagy ha a 2005 évben megjelent filmmel kezdek akkor lemaradok sok infóról esetleg nem is fogom érteni a filmet?

2021. szept. 5. 20:06
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

"Vagy ha a 2005 évben megjelent filmmel kezdek akkor lemaradok sok infóról esetleg nem is fogom érteni a filmet?"


Nem maradsz le semmiről

2021. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! Ment a zöld
2021. szept. 5. 21:03
 6/14 anonim ***** válasza:

3


Más a koncepció.A régebbi filmek jobban hajaznak a képregényre.

Ezért szerintem érdemes lehet megnézni a 1989,1992-ben készült filmeket is.Esetleg még a mindörökké Batman címűt.A George Clooney főszereplésével készült mozi viszont már jóval gyengébbnek hat a többinél.Az véleményem szerint mellőzhető.

2021. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Már a mindörökké Batman is xar volt. A rendező később még bocsánatot is kért a filmjei miatt.


Tim Burton:


Batman

Batman visszatér


Christopher Nolan:


Batman: kezdődik

A sötét lovag

A sötét lovag: felemelkedés


Ez két egymástól független sorozat, egyes "főgonoszok" mindkettőben szerepelnek.

2021. szept. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Már megint????

Ezek sose fogynak el?

2021. szept. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
62%
Nem igaz! Az igazi hőskor a kilencvenes évek: Michael Keaton, Jack Nicholson, Kim Basinger, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones, Jim Carrey, Nicole Kidman... Kell ennél többet mondani? Az újak sehol sincsenek ehhez...
2021. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a jack nicholson félét azért mindenképp összehasolitás képpen a nolan féle jokerrel. és a joker filmel. a jim carrys tök poénos a szereposztás kiváló. gyerekkoromban 2 méteres batman poszterem volt a falon . a régiek képregényesek elnagyoltak brutálisak de királyak. az ujak realistikusak .a nolan féle a király.
2021. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!