Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mondják, hogy a Skywalke...

Miért mondják, hogy a Skywalker kora próbálta kijavítani Az utolsó Jediket?

Figyelt kérdés

Nekem az jutna eszembe, hogy:

- meghalt a csúnya fővezér, Snoke, ezért visszahoztak egy régi csúnya fővezért, Sidioust.

- Luke a 8.részben eldobta a kardot, itt pedig mosolyogva mondja: ,,Egy Jedi fegyvere ennél több tiszteletet érdemel."

- Rose nem kapott sok szerepet.

De attól még nem javította ki, főleg, hogy ezek (Snoke halála, Luke kardhajítása, Rose szerepeltetése) nem is voltak hibák. Ha azok lennének, miért?



2021. szept. 8. 12:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Rian milyen újat tanított az Erőről? Mert szerintem semmi eget rengető nem volt a filmben.

Egyébként ha nem tetszett valamelyik karakter sorsa, akkor nem a Disneyt kell hibáztatni, mert egyébként teljesen jó volt minden, csak a 9 túl kiszámítható volt. Ha nem tetszik, nyugodtan gondolhatod kánonnak azt, amit akarsz

2021. szept. 16. 12:22
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
Ennek az utolsó 3 filmnek semmi értelme. Egész életemben Csillagok háborúja rajongó voltam, vagyok, de ezt az utolsó három részt nem tartom az SW univerzumhoz tartozónak. Nem kellett volna eladni a Disney-nek.
2021. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na mesélj, kedves 10-es, Rian hogy alakított az Erő misztikumán és az univerzum szabályain? :D
2021. nov. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!