Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi karakterekről a Ginny és Georgin-ban?

Figyelt kérdés
Abby, Maxine, Ginny, Georgia, Hunter, Zion, Paul. Mindannyian elég érdekes és megosztó karakterek, ezért vagyok kíváncsi.

2021. szept. 14. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Abby: látszik, hogy nagyon rossz a családi háttere magát se szereti igazán ezért szemetkedik gyakran pedig igazából csak meg kellene hallgatni, pláne akkor mikor próbált beszélni a problémáiról az étteremben, amúgy cuki csajszi lenne


Maxine: ot imádom, pörgős, vicces, jó barátnak tűnik, legalábbis én örülnék egy ilyen barátnak 😃



Ginny: na ő rettenetesen idegesítő a semmiért hisztizik állandóan, mindenkit cseszeget, tulreagal dolgokat, tipikus mártír



Georgia: másik nagy kedvencem, nagyon menő a csaj, hasonlot tudok írni róla mint Maxine-rol, örülnék egy ilyen embernek az életemben



Hunter: egy szó, cringe



Zion: nagyooon menő a pasi



Paul: engem ő is idegesít, olyan sznob típusú a Zion típusú pasik sokkal jobbak

2021. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!