Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tetszett Szabó Győző Toxikóma...

Tetszett Szabó Győző Toxikóma c. filmje? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma néztem meg a moziba. Szerintem nagyon felkavaró film. Nézd meg, én csak ajánlani tudom. :)
2021. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Láttam már.

Érdekelne, hogy neked miért tetszett, v. nem tetszett...?

2021. szept. 28. 22:14
 3/10 anonim válasza:
53%
Nekem tetszett mert tudtam vele azonosulni valamilyen szinten. A vége feleslegesen el van nyújtva meg több jelentéktelenebb irányba is elindul és így miért, minek... Én ajánlom mindenkinek. Főleg azoknak akik a "buli-pálya" elején vannak, Csernus doki megmondja hogy kigyúgyult drogos nem létezik, aki egyszer elkezdi az sosem hagyja el igazán.
2021. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És mit szóltok a történethez?

Pl., hogy a főszereplő már nős, gyerekes, és kb. fűvel-fával is összejön.

Aztán úgymond 'jó kapcsolatban' nézték együtt ezt a múltbeli történést a filmvásznon... Szerintetek ez egy feltétel nélküli szerelem, vagy valami más?

2021. dec. 13. 23:44
 5/10 anonim válasza:
100%
A könyvet olvastam,volt amivel azonosulni tudtam....Sajnos a filmet még nem láttam,pedig kíváncsi vagyok rá
2022. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan mivel tudtál azonosulni?
2022. febr. 15. 23:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
most láttam, sajnos nem. a könyv ezerszer jobb és részletesebb. a film olyan mintha csak kiragadtak volna egy szeletet, szerintem nem kellett volan erőltetni :/ de a könyv stílusa rohadt jó, nem vagyok nagy olvasgatós, de konkrétan harmadszorra fogtam újraolvasásra, az jelenthet valamit. én is Nyírbátori vagyok
2022. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én két nappal ezelőtt néztem meg és szerintem egy rettentően jóra sikeredett film! Még most is a fejembe van néhány jelenete és csak kattogok rajta, hogy mennyire le tud süllyedni egy ember ha a drog fogságába kerül.

Szabó Győző szerintem egy remek, szerethető figura és belegondolni abba, hogy ő végig tolta heroinnal azt a 10 évet majd megpróbált egy új életet kezdeni 'cucc' nélkül ez iszonyat szívbemarkoló számomra.

2022. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
meg mekkorát fordított még az életén, miből jött vissza gondoljatok bele. egyébként azóta a pia ellen is kampányol, mert az is magad helyen áll veszélyességben hogy legális is
2022. márc. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A filmet sajnos még nem láttam, de nem hiszem, hogy vissza tudná adni azt, amit a könyv adott. Kb. négyszer elolvastam már.
2022. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!