Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyi ideig lesz Spencer...

Mennyi ideig lesz Spencer Reid börtönben gyilkos elmék?

Figyelt kérdés
Aki nem látta esetleg SPOILER Tegnap meg ma volt az a rész a tv ben mikor a mexikói drog ügye volt és először 2-5 évet ajánlottak neki ha bűnösnek vallja magátajd ez után 5-10 évet a 25- életfogytig helyett. Azt is tudom hogy ki szabadul majd csak a köztes részeket nem láttam még. Arra lennék kíváncsi hány évet volt börtönben? Köszönöm.

2021. szept. 21. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd végig. 12-13rész, nem sok. Most az miért jó, ha leirom neked, hogy pontosan mennyit volt. Ha megnézed azt a kemény 12-13részt, amibe bortonbe volt, vagy csak az évad utolsó részét már megtudod. Vagy ha esetleg erre lusta vagy, beirhatod a googleba is.
2021. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De, hogy ne kelljen ilyen megerőltető dolgokat csinalnod. Kb 3hónapot. 84napot.
2021. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kell ennyire flegmázni nézem azóta is csak kíváncsi voltam ennyi vagy már az is bűn? Egyébként meg 4 rész volt azota és még mindig börtönbe van tehát nem csak a 12-13 rész......
2021. szept. 25. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy a 12.-ik, 13.-ik rész, hanem, hogy 12-13rész.


Azert 'flegmáztam', mert, ha éppen nézed a sorozatot, minek kérdezel, amikor úgyis kiderül, a közel jövőben.

2021. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azt mondták hogy fél évet volt börtönben... nem 3 hónapot :)
2022. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen azóta már én is meg néztem az összes részt de köszönöm ment a zöld pipa ^.^
2022. jan. 5. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!