Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hosszú vagy a rövid sorozato...

A hosszú vagy a rövid sorozatokat szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 10:16
A kérdező szavazást indított:
Hosszú
Rövid
Nem nézek sorozatot
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Azt, ami hosszú, de rövidek a részei (pl.: Friends).


Igazából másokat is megnézek (PLL, LCDP), mert nem ettől függ, hogy jó-e a sorozat vagy sem, de könnyebb húszperces részeket beilleszteni a napirendembe, és jobban is tudok figyelni rájuk (részeket félbehagyni nagyon nem szeretek).

2021. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
16-20 részes sorozat rövidnek számít? Egyórás részekkel.
2021. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

Szerintem az még éppenhogy rövid.

2021. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak jó legyen. Ha kellően lebilincselő a történet, akkor 15 évad sem lehet belőle túl sok.
2021. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én is a hosszú sorikat pártolom olyan jó lenne egy jó sori ami mindennap adna mondjuk 1-2 részt és jó sok évaddal de nem úgy hogy csak húzzák hanem egy izgalmas sorit és nem egy jóban rosszban színvonalút
2021. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se, gyűlölöm magát a formátumot, idegesítő hogy egy történetet nyújtanak mint a rétestésztát, és csak morzsákat kapsz belőle hónapokon át, ráadásul mire elkezdenéd élvezni vége van.

A film a jó, az kellően hosszú és egy kerek egész történetet mesél el.

Én sorozatból csak a Star Warsot nézem, azt is maga a filmes univerzum iránti rajongásom miatt, de ott is kifejezetten irritál a 20-30 perces játékidő meg a heti egy rész, ott is van hogy egy hónapig nem nézem míg felgyűlik 3-4-5-6 rész, de még van hogy azokat egyben megnézve is kevés. Közben meg ugye a spoilerek elárasztanak mindenhonnét.

A másik ok amiért utálom a sorozatokat, az a sok értelmetlen filler, mert ugye el kell nyújtani a végtelenségig, de a fő történetet meg olyan sokáig nem lehet, így telerakják érdektelen epizódokkal, és sokszor arra vársz egy vagy két hetet, hogy semmi ne történjen és egy centit se mozduljon a sztori (Star Wars-nál is bőven tetten érhető ez a sok mellékküldetéses résszel).

Szóval a Star Warson kívül semmilyen sorozatot nem nézek. Egyedül még annyi hogy az ismertebb 18+ sorozatoknak (Trónok harca, Shameless, True Blood, Witcher stb.) meg szoktam nézni a szexjeleneteit más célból, de hát az nem tartozik ide.

2021. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vígjátéknál a rövid,drámánál,kriminél a hosszabb részekből állókat szeretem. A sorozat hosszúságát tekintve a közepes, 3-4 évados sorozatok a kedvenceim.
2021. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a minisorozatokat szeretem, mert azok nincsenek elnyújtva a végtelenségig. Pld Kilenc Idegen, Easttowni rejtélyek ez a két sorozat különösen tetszett mostanában.
2021. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ugy megy ahogyan az elsőnél
2021. okt. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!