Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért kell ennyire nyomatni,...

Miért kell ennyire nyomatni, az újonan megjelenő filmekben az LMBTQ propagandát? Nincs bajom velük, (mármint magukkal az emberekkel, akik abban az életben érzik jól magukat), vagy ekkora lenne már a táboruk, hogy potenciális piacot képeznek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 09:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
55%
#10: akit olyan szinten zavar ez, hogy képes az elégedetlenkedését a neten is hangoztatni, azt minden zavarja. Ha meleg karakter van az a baj, ha néger az a baj, ha nő akkor meg az a baj (FeMiNiStA pRoPaGaNdA!!444). Az ilyenek buborékban élnek, ahol csak a fehér, keresztény heteroszexuális férfi a standard, és minden más fertő.
2021. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
91%

"az emberekkel, akik abban az életben érzik jól magukat"


Biztosan nagyon elfogadó vagy, ha ezt gondolod. Senki se azért lesz meleg vagy bi, mert így érzi jól magát. Jól érezni akkor fogja magát, ha nem kell hazugságban élnie és ugyanúgy felvállalhatja magát majd, mint egy hetero.

Az ember egy szociális lény. Te sem éreznéd jól magad, ha az életed egy részéről folyamatosan hazugságokat kéne fabrikálnod a barátaidnak például vagy a családodnak.

2021. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
31%
10-es, nem propaganda, mi? Vajon miért van az, hogy az utóbbi években csak az olyan filmek nyerhetnek díjat, amiben LMBTQ és/vagy fekete karakter a főszereplő? Ha ez nem propaganda, akkor nem tudom, mi.
2021. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
15%
Akkor az összes aberráltnak lassan joga lesz prideolni, filmekben szerepelni nem?
2021. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
31%
Félreertés ne essék, semmi bajom a más emberekkel, de kicsit erőszakos már, ami megy.
2021. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Vuk-91 ***** válasza:
49%
13-as, az legyen a díjkiosztó baja. Különben is, ha ezzel bátorítják at lmbtq iránti elfogadást, nincs mese! Minden eszközt be kell vetni.
2021. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem tetszik, akkor nézheted a régieket, sőt saját sztorikat is gyárthatsz.

Szerintem se tökéletes a rendszer, mert teljesen kiestek az egyensúlyból, csak ez nem értem miért a melegek hibája így kolletkíven? Sokszor teret enged a készítő a saját politikai meggyőződésének a filmben vagy sorozatban, ami teljesen egyoldalú és nem sok mindent vizsgál felül, ez tényleg rossz, mert a szórakoztatás rovására megy. Azt hiszi, hogy a politikai nézetei elegendőek ahhoz, hogy jó legyen egy produktum. És amikor valakinek nem tetszik, akkor tévesen ezt azzal azonosítja, hogy más a néző politikai meggyőződése.

De néha meg jól van csinálva. Szóval van mindegyikre példa. Ez meg már a készítő hozzáértésén múlik inkább.

2021. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
42%

Most dobok néhány nehezen emészthető igazságot (lepontozás előtt legalább olvassátok el). Mindezt konstruktív visszajelzésnek szánom segítő szándékkal, nem mindenféle -izmusnak meg -fóbiának.


Nem én vagyok itt az első aki kimondja de vegyétek észre: attól hogy minket zavar a kvótákkal ERŐLTETETT reprezentáció még nem feltétlenül jelenti azt hogy ti veletek lenne bajunk. Sokan jogosan érzik úgy hogy rájuk van tukmálva az egész pedig nem is nekik szólna (mást meg nehezen talál az ember ha MINDENHONNAN ez jön).

Maga a Pride is rosszul van megcsinálva egyébként. Akkor lenne nagyobb az elfogadás ha polgárpukkasztó külső helyett minden résztvevő pl. aszerint öltözne hogy mi a foglalkozása. Így látná mindenki hogy ti is produktív részei vagytok a társadalomnak és ugyanolyan emberek mint bárki más. A Pride az elsőszámú "PR-gépezetetek" amelyet az egész világ lát! Nem különcködésre és az egyesekben lévő ellenszenv fenntartására kéne felhasználni hanem megmutatni hogy nem sokban különböztök a társadalom többi részétől.

2021. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
62%

#19: Oké, elolvastam, de nem értem. A világon vannak melegek, heterók, feketék, fehérek, keresztények, zsidók. Olyat nem lehet, hogy kerülsz egy csoportot, mert szerintetek a LÉTEZÉSÜK túl van prezentálva.

A Pride-ot meg teljesen rosszul látod. Ez nem a társadalomnak van. Ez az LMBTQ közösségnek van. Hogy megmutassuk büszkék vagyunk arra akik vagyunk és egyszer egy évben azok legyünk, akik vagyunk és ne szégyenkezzünk miatta.

Amúgy meg a Pride-ra nem mindenki polgárpukkasztó külsővel megy. Elenyésző kisebbség. Na meg elvileg szabad országban élünk, ha valaki úgy akar menni, akkor úgy megy.

2021. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
25%

"Oké, elolvastam, de nem értem. A világon vannak melegek, heterók, feketék, fehérek, keresztények, zsidók. Olyat nem lehet, hogy kerülsz egy csoportot, mert szerintetek a LÉTEZÉSÜK túl van prezentálva."

Azért a kerülés és a mindenhová beleerőltetés között van még némi átmenet.

2021. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!