Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legszimpatikusabb karakte...

Ki a legszimpatikusabb karakter a Lannister családból és miért?

Figyelt kérdés
lannister,trónok harca,sorozatok

2021. szept. 29. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Számomra Tyrion. Ő egyszer sem ment az agyamra, míg a ház többi tagja igen csak sokszor kiverte nálam a biztosítékot ezzel-azzal :D
2021. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nállam is Ő a Favorit már ami ezt a családot illeti neki több esze van mint a többi Lannister-nek összesen.
2021. szept. 29. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ész alapján azért Tywin sokkal előrébb járt mint Tyrion.
2021. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A könyvekben és a sorozatban is Jaime. Számomra ő az egyik legkomplexebb karakter, és az egyik legérdekesebb karakterfejlődéssel (amíg a sorozat el nem rontja) rendelkező szereplő. Több dologban is tükröt mutat, például hogy milyen képmutató a legtöbb ember.


Őt követi Tywin, akit hasonló okok miatt szeretek, mint Olenna-t. Mindketten idősek, akik sokat láttak és pontosan tudják, hogy működik a hatalmasak játszmája, valamint nagyon ütős jeleneteik vannak, amik többségében csak beszélnek.


Cersei-t nagyon sokáig nem szerettem, most a harmadik helyen osztozik Tyrion-nal. Egyértelmű, hogy az utóbbi miért közönségkedvenc (Martin-nak is ő a kedvence), de nekem sose érte el Jaime, vagy akár Arya vagy Theon szintjét, ha kedvelhetőségről volt szó.

2021. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

1. Jaime

2. Kevan

3. Genna

4. Tommen és Myrcella

5. Lancel

6. Cersei és Tyrion

7. Tywin és Joffrey

2021. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tyrion. Emberi, okos szerethető karakter.
2021. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem negatív karakter is lehet jó.

hiszen pont attól tud kiváltani érzelmeket, hogy jól meg van írva és jól el van játszva.

sorozatbéli női film gonoszok között pedig cercei tuti benne van a top 3ban.

nála nagyobb genyó talán csak a spartacusból ilythia.


igazából nem egy döntésével még egyet is értettem.

pl ahogy leszámolt a főveréb csapatával.

az őt kínzó septával.

vagy ahogy bosszút állt a lánya gyilkosán.

2021. nov. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!