Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen lesz az uj...

Szerintetek milyen lesz az uj Resident Evil film?

Figyelt kérdés

Az elozeteset ide linkelem

[link]


Leon es Jill castingja nem tetszik amugy minden mas rendben van sztem.



2021. okt. 7. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nézhető lesz szerintem, de sokat nem kell várni.
2021. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerem a játékot, de ennek ellenére is felkeltette az érdeklődésemet. Igaz, semmit nem tudok a karakterekről és sztoriról, de szerintem megnézem majd.
2021. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én azt hittem, hogy ez egy sorozat lesz a netflixre. xD
2021. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lesz sorozat is, fekete Wesker lanyairol szol majd.
2021. okt. 7. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, szerintem borzalmas lett
2022. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De meg mennyire az...

Rosszabb mint a Jovovic fele filmek, pedig azok is kritikan aluliak.

2022. márc. 6. 06:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok. Azt olvastam még pár hónapja, hogy a rendező azt mondta hűek maradnak a játékhoz, ezért tényleg vártam a filmtől legalább a minimumot, de még azt sem haladta meg. Szerintem ilyet még nem csalódtam egy filmben sem, de ahogy olvasgattam véleményeket más is hasonlóan érez, sajnos. Bár alapból nem szeretem az adaptációkat, de ezután...
2022. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

En igazabol szetuntam magam rajta. A karakterek sem kinezetukben, sem viselkedesukben nem hasonlitottak a jatekokban levokhoz, egyaltalan. A balf*sz, ostoba Leon mellett az izompacsirta, nocsabasz Wesker lett a legrosszabb ezek kozul.

Meg a sok hulye jelent, mint mikor "Leon" odabalf*szkodta a fegyveret "Ben-nek" az pedig megvarta hogy a cellajaban levo zombi megegye.

Mikor "Chris-t" lefogta harom zombi es egy par jelenttel kesobb mar szabadon lovoldozott rajuk. Meg "Chris" ongyujtos jelenete se volt semmi. Szerintetek mi volt a legrosszabb/legidiotabb jelenet?

2022. márc. 6. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!