Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen lett az új James Bond?...

Milyen lett az új James Bond? Mi tetszett benne és mi nem? Érdemes megnézni olyannak aki a korábbi részeket nem látta?

Figyelt kérdés

SPOILEREK NÉLKÜL ha kérhetem, arra az esetre ha mégis meg akarnám nézni, köszönöm.

Szóval nem nagyon néztem eddig Bond filmeket, olyan egykaptafának tűnt mind, de most az a kiscsaj igencsak megragadta a figyelmemet, lehet miatta megnézném, de nem tudom érdemes-e ha korábban nem láttam ilyen filmeket. Fogom így érteni, élvezni? Egyáltalán jó film lett összességében?



2021. okt. 11. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy fogod érteni, mindegyik önmagában nézhető, különálló film.
2021. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HalkHogen ***** válasza:

Nem fogod érteni teljesen, mert van benne jó pár karakter az előző részekből.

Én előtte pár nappal néztem meg A fantom visszatér c. részt (egyetlen másikat sem láttam soha), így azért jól érthető volt a film. Szerintem azt érdemes lenne megnézned előtte.

Egyébként látványos, akciódús, jó helyen van benne a humor. A történeten lett volna még mit csiszolni... Főleg a végén. :/

2021. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma néztem, szerintem szuper. Ugyanakkor szomorú hogy Daniel Craig ott hagyja a szerepet, szerintem az eddigi legkarakteresebb Bond volt.
2021. okt. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintetek lesz folytatás? Craig szerintem is jól alakította Bond karakterét. 🙂
2021. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!