Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Pacific (A hős alakulat)...

The Pacific (A hős alakulat) Vélemények? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés

Tegnap letöltöttem a The Pacific-et, és mára végeztem a végignézésével.Szerintem egyszerűen nagyon jól lett megcsinálva.Megható,drámai, katasztrófa ami történhetett. Nagyon eltalálták,hogy hogyan mutassák be az emberekben lezajló félelmet és kitartást, és közben tudtak nevetni is. Tehát nekem nagyon tetszett, néhol könnyes lett a szemem is, de jó volt. Igazán megérdemelt volt az Emmy-díj.

Nektek, hogy tetszett???Várom a véleményeket, kommenteket=)


2010. szept. 2. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hétről hétre néztem az HBO-n. Lenyűgözött. Nagyon bejött, főleg a második fele, mikor Eugen-t mutatták be. A legjobb szerintem a 9. rész, az a karakterfejlődés hihetetlenül hatásos, ahogy az egész sorozat. Szerintem nem sokára letöltöm a sokak által ajánlott "Band of Brothers" (Az elit alakulat) sorozatot is, állítólag ugyanilyen csak az európai fronton játszódik.
2010. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Maga a kivitelezése nagyon jó volt,de a készítők részéről elfogadhatatlan,hogy a főszereplők 90%a zsidó származású,feltűnő szemita jellegzetességekkel.

Uh 5-6 résznél többet nem néztem a kamut.

Már csak az hiányzott a nyílt propagandához,hogy ez legyen a címe:Pacific,a hős zsidó alakulat.

2010. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nagy rakat sz§r,ha nem amerikai katonákról szólt volna 1 taknyos zsepit sem kapott volna,nem hogy Emmyt.Nézd meg az Elit Alakulatot vagy a Ryan Közlegény megmentését,hát ég és föld.Tegnap eljutottam a 6.részig,de már halálra untam magam így hát be is fejeztem.
2010. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

KÖszi a válaszokat!=)

A Ryan közlegényt láttam, az nagyon tetszett=)

Több helyen olvastam, meg itt is írtátok,hogy az Elit alakulat sokkal jobb, mint a kérdésben szereplő Hős alakulat.Tehát letöltöttem, most tartok a 4. résznél és mit ne mondjak....nem jó na. Unalmas, nincs benne egy "megható" és életteli pillanat, meg úgy az egész kicsit uncsi. Persze az alaptörténet érdekes,de valahogy nem köt le.Csak nézem és nézem,de semmi eddig. A Pacific-ben a legtöbbször izgultam és szó szerint aggódtam,hogy mi lesz.

Meg itt egyáltalán nem lehet megtudni semmit a szereplőkről, nem mutatták,hogy ki honnan jött...

Persze még a felénél sem tartok,de a Hős alakulatban ilyenkor már aggódtam,hogy már csak 6 rész van é smindjárt vége a sorozatnak

2010. szept. 6. 21:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát eddig ez egyáltalán nem tetszik=( Kicsit csalódott vagyok, mert mindenki úgy fényezte az elit alakulatot azt hittem,hogy jobb lesz tényleg mint a másik=(
2010. szept. 6. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Nekem azért nem tetszett a Pacific, mert sokszor ugrálnak a helyszínek, meg a szereplők között. Ki találta ki azt a hülyeséget, hogy például Basilone benne van az első 2(?) részben, aztán eltűnik és a végén megint ő van. Így hogy élje bele magát az ember a történetbe, ha állandóan más csapat mellé szegődünk? Olyan, mintha 3 különböző filmet gyúrtak volna össze és egymásba vágták a jeleneteket.

Az Elitalakulat, bár nem volt olyan látványos, mint a Pacific, de folyamatosan "A" csapat mellet vagyunk és nyomon követjük a sorsukat.

2010. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!