Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a The...

Thomas200 kérdése:

Mi a véleményetek a The Pacific-a hős alakulat című háborús minisorozatról?

Figyelt kérdés
Az elit alakulat méltó utódának is szokták emlegetni.Arra lennék kíváncsi hogy szerintetek milyen film? Kérlek bármit írjatok le róla amit csak tudtok és akartok.
2011. okt. 28. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért érdekel?

Ha láttad, és beszélni akarnál róla, azt ne itt tedd meg, hanem valami fórumon.

Ha nem láttad, és nem tudod érdemes-e elkezdeni akkor nézz meg 1-2-3 részt.

Már az sokat mond róla, hogy HBO sorozat (ha nem vagy otthon a sorozatokban, akkor segítek, hogy ez a 3 betű a legminőségibb sorozatokat jelenti).


Kritikát itt találsz:

[link]

2011. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az oldalt, megnéztem nagyon jó!Igazából én láttam már ezt a sorozatot, de én csak azt akartam megtudni ,hogy nektek milyen volt a film illetve neked.
2011. okt. 28. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha már úgy is írtam ide, akkor ezt is leírhatom.


Nem mondom, hogy rossz volt, mert az biztos nem, de nem volt a kedvencem.

Az volt a gond az elején, hogy sosem tudtam ki-kicsoda, most hol vagyunk, hova tűnt az előző szereplő, stb.

És tényleg elég erős dráma volt, de nem tudom...egy évad volt, azt megnéztem, de lehet a 2. évadra már nem maradtam volna.

Ha már dráma, akkor Breaking Bad, SoA, The Shield és társai jobban tetszettek.

De sorozatjunkie-n gondolom ennek is van kibeszélője (minden sorozatnak van), ahol a felhasználók beszélnek róla, bár mára már nem valami aktív.

2011. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!