Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Squid game üveggolyó baki?

Squid game üveggolyó baki?

Figyelt kérdés

Squid game Nyerd meg az életed Netflix sorozatban tényleg benne van egy baki, vagy csak én nem értek valamit?

6. rész 31:08 nál a kisöreg kezében 4 golyó van, Szong Gihun kezében 3. Öreg elnyeri tőle a 3 golyót, következő közeli kamera képben meg az van, hogy öreg kezében a 3 golyó, másikban a 4, és a négy golyót ejti át a másik kézbe.



#Squid Game #Szong Gihun
2021. okt. 22. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
egyet zsebre rakott . Egyébként annyi golyót rakott a kezébe amennyit akart, épp ez volt a játék lényege hogy kitalálja a másik hogy páros vagy páratlan számú golyók vannak a kezében
2021. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért adna át 3 helyett négyet? Hisz akkor hamarabb veszíthet, játék lényege kinél lesz meg hamarabb a 20 golyó
2021. okt. 23. 08:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig annyi üveggolyót kell átadni, ahány darab van az ellenfél kezében. Mivel az öregnek 4 golyó volt a kezében, ezért hiába volt Gi-hun kezében csak 3, mindenképp 4-et kellett átadnia.
2021. okt. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaa, értem, és akkor az öreg akkor rakta el azt az egy golyót, ezért volt nála már csak három? Azt hittem korábban, játék kezdetekor mikor csodálkozva nézegette a golyót
2021. okt. 23. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!