Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy konkrét filmet de...

Keresek egy konkrét filmet de nem tudom a címet.Csak a történetet tudom meg írni.Egy amatőr író férfi és egy amatőr festő művész nő történetéről szól.Valós életéről hogy sok boldogságon és fájdalomon keresztül találjuk meg igazi szerelmünk.Mi a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Üdvözletem.

Remélem tudtok segíteni nekem. Régóta keresek egy konkrét filmet de sajnos nem tudom se a címet se a színészeket akik szerepelnek benne. Pár hónapja láttam és nagyon meg tetszett és jó lenne több szőr is meg nézni.

Csak a történetet és a cselekményt tudom meg írni ki indulás ként remélem így is tudtok majd segíteni. Előre is köszönöm nektek.

Remélem tudtok segíteni hogy mi a film címe?

A sztori. Egy reklám filmes férfiról szól akivel szakit a barátnője de egy barátjával kutya sétáltatás közben össze jön egy csinos pultos lánnyal. A férfi közben amatőr író a nő meg amatőr festő. Egy jelmezbál közben a nő meg ismerkedik egy galéria tulajdonossal aki spanyol származású. A férfi közben még reklám filmezek közben írja a könyvét. S nagyon féltékeny lesz és itt kezdődnek a bonyodalmak és végül szakítanak egymással de később derül csak ki hogy a galéria tulajdonos meleg. Közben a férfi is ki adja saját könyvét. Ami Közben a párjáról mintázza a kis történetek szereplőjét és film közben be játszák a kis történeteket is. És ez is kiváltó ok a szakításukhoz meg hogy a nő meg a hogy férfiról ábrázolja a festményeit a gonosz vagy őrült meg testesítése ként. Szóval végül szakítanak a nő Amerikából Spanyolországba utazik a galéria tulajdonos. A férfi meg kiadja a könyvét. S közben meg ismerkedik egy másik hölggyel.

Azért jó ez a történet mert a valóság ik lehette és nagyon szép is hiába nem heppi end a vége de sajnos sokszor a valóságnak se. És van egy nagyon szép gondolat is benne az elején és végén. Meg próbálom idézni remélem sikerül.

Akkor volt igazán szerelem ha fáj is az elvesztése.

Egy apró gondolat még a végére. Röviden az a sztori sok szerelmünk lesz az életben és sok fájdalom amíg meg találjuk azt az egy nagy igaz szerelmünket kivel leélnénk egy egész életét és akiért mindent meg tennék és fel áldoznánk.

Remélem tudtok segíteni hogy mi a film címe??? Előre is köszönöm nektek.

Sziasztok!



#párkapcsolat #romantikus film #Romantikus Romantika #Festő Író színész #Szerelem nő festő férfi író #Valóság igaz történet
2021. okt. 23. 19:55
 1/7 LuckyLevi ***** válasza:
7%

En is keresek egy filmet. Olasz, vagy francia film. Talan a Dunan ment regen. Egy ferfi egyszer csak fogja magat es kilep az addigi eletebol, a tarsadalombol. A varosbol elindul es egy kis bodeba koltozik egy folyoparton. (talan lotton nyert, ez inditotta el a folyamatokat, de ebben nem vagyok biztos)

Szerinte sokkal melyebb es erdekesebb film, mint a Tied:P

2021. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LuckyLevi ***** válasza:

Jah, es szivesen:

[link]

2021. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia. Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, de sajnos nem erre a filmre gondoltam. Az napjainkban játszódik és egy újabb film. De még egyszer nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
2021. nov. 1. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy picit hasonlít a Rokonlelkekre (2011).

[link]

2021. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szerelem epizódjai (Baby, Baby, Baby, 2015.).

https://www.youtube.com/watch?v=nBwqroxYhwI

2021. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nagyon kedvesek vagytok, Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Főleg aki utoljára írt Nagyon köszönőmön neked, ezt a filmet keresem már kb három hónapja. Szóval örök hálám érte.

A szerelem epizódjait pár hónapja láttam a tv-ben és nagyon meg tecet csak sajnos nem írtam le a címet hogy később is meg tudjam nézni. Most nagyon boldoggá tettél ezzel a film címel amit már konkrétan rég keresek. Még egyszer köszönöm mindenkinek a válaszokat. Sziasztok.

2021. nov. 2. 22:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok ismét. Még csak annyi most bíztos hogy egy életre meg fogom jegyezni a film címet. Még egyszer köszönöm mindenkinek a válaszokat. Sziasztok.
2021. nov. 2. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!