Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mark Wahlberg színészt miért...

Mark Wahlberg színészt miért tolják annyira túl Hollywoodban, amikor csak egy tök átlagos színész?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs igazi karaktere, egyik szerepe olyan mint a másik, ennek ellenére rengeteg kasszasiker blockbuster filmben kap szerepet a mai napig, töretlen a karrierje. Engem mindig irritált ez a csávó valamiért, olyan unszimpatikus kisugárzású volt nekem mindig és igazán jó alakítást igénylő szerepei nincsenek is, de akkor miért ilyen sikeres?

2021. okt. 27. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ízlések és pofonok..
2021. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valakinek ugyanez The Rock. Vannak színészek, akik eladhatóak egy nagy réteg számára, nem kell színészzseni legyen. Én pl Tom Cruise-zal nem voltam kibékülve sokáig, pedig ő is piszok sikeres színész. Bár mondjuk már nincs vele semmi bajom, de korábban engem is irritált kicsit. Van ilyen, ahogy előttem írták, ízlések és pofonok. Van olyan ismerősöm, akinek az egyik kedvenc színésze.
2021. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is kimondottan rühellte, de aztán láttam a 4 tesó c. filmet. Azóta a túlélővel majd hogy kedvencé tette magát, de ettől még színészileg nem tartom valami sokra. The Rock is kb ez a kategória, viszont ő karizmatikus fickó, ez vitathatatlan. Tom Cruise- ha már említve lett- na ő nagy kedvenc nálam! A M.I filmek, amelyeknél nem használ kaszkadőrt, egyre csak jobbak lesznek :D
2021. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A leghíresebb színészek nagyobbik fele ugyanilyen, sőt, vannak sokkal rosszabbak is, The Rock akit már említettek nagyon jó példa, állítólag tavaly ő volt a legjobban fizetett férfi színész, aztán még színésznek se igazán lehet nevezni, csak izmos és magas, ennyi. Hollywood sose a tehetségről szólt.
2021. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"egyik szerepe olyan mint a másik" - és az miért (lenne) baj? Hasonlatként a zenészek is ugyanilyenek, mindegyikre jellemző egy sajátos hangzásvilág, amiről felismerhetőek, nincs eltérés, mégis sikeresek, ugyanez a színészeknél is érvényesülhet! De csak "lenne", mert nem igaz, többféle műfajban is kipróbálta magát: akció, thriller, krimi, sci-fi, dráma, vígjáték - ez a 6 műfaj egyike sem szokatlan tőle, tehát eléggé változatos színész, színjátszásában hiba nincs, és egy eléggé szerethető figura! A többi nevesebb színész se több nála, csupán nagyobb hírnevet adott Nekik a marketing és főleg a sikerfilmek száma miatt jobban rögzültek az emberek memóriájában, de amúgy semmi baj nincs Wahlberg-gel!
2021. okt. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Az öreg Harvey-nak biztos megvolt ő is.
2021. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Arra emlekszem meg gyerekkorombol, hogy mintha ot bortonre is iteltek volna. Azota se ertem, hogy egy bortontolteleket miert kell felkapni, sztarolni. Lenne helyette annyi mas tehetseges ember...
2021. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem irritál ez az színész egyszerűen nem bírom őt, akkor már inkább a The Rock, bár elég sok filmben van mostanában. 😅
2021. okt. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!