Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a vDromeról?

Mi a véleményed a vDromeról?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon jó filmes csatorna, összeszedett videókat készít hollywoodi sztárokról és filmekről. Nekem egyedül a hangsúlyozása, ami negatívum.


https://www.youtube.com/watch?v=aHkdDyEFNCk



2021. júl. 13. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik kedvenc youtube csatornám. Nem csak filmes csatornák között. Bírom a stílusát, bírom azt is, hogy nem fröcsög, ha egy nagyon rossz filmről beszél, hanem normálisan elmondja a véleményét. Persze 1-2 live-ban volt, hogy nyersen fogalmazott, de szerintem annyi bőven belefér + vicces is.


Összeszedett és amellett, hogy egyértelmű, hogy ért hozzá, mégis többször kiemelte már, hogy ez csak egy vélemény, nem kell készpénznek venni. Míg sokszor 1-1 kritikus szétaláz egy filmet és tényként közli a dolgokat. Persze van, ami tény, de többnyire a kritikák is szubjektív vélemények.


Úgyhogy összességében egy igen színvonalas csatornának tartom, számomra a beszédstílusa sem volt soha zavaró, még az sem, amikor egy adott videón belül más-más hangszínen szólal meg, mert külön vette fel és a vágásnál így jött ki a dolog.

2021. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet tudok érteni az előttem szólóval, azzal azonban kiegészíteném, hogy számomra a beszédstílusa viszont elképesztően gyenge. Nagyon furcsán hagsúlyoz, érezhető, hogy olvassa a szöveget, egy idő után nem jó hallgatni. Viszont szakmailag, kompetenciában abszolút ott van.
2021. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is egyedül a hangsúlyozásába tudnék belekötni. A filmkritikáit szívesen meghallgatom néha, a "10/20 érdekes tény" videói is jók, mindig korrekten összegyűjti az infókat a videókhoz, csak én jobban szeretem, ha valaki a saját véleményét mondja el a filmekről.
2021. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!