Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mire akartak utalni anno az...

Mire akartak utalni anno az alábbi részlettel a Barátok köztben?

Figyelt kérdés
Három éve, nem sokkal a jubileumi epizód előtt volt egy jelenet, amit én még csak nemrég láttam, de nem értem. Vili bácsi, aki akkor még díszpolgár volt, készülődött a jubileumi ünnepségre, és be akarta szerezni a régi fotókat, dokumentumokat a helyi polgármestertől, vagy kitől, akit valami Árpádnak hívtak. Ez az Árpád nem akarta kibocsátani ezeket, ezért Vili bácsi elmesélte ezt Miklósnak, aki szintén utánajárt. A polgármester neki ráadásul ismerőse is volt, de neki se akarta átadni az emlékeket. Persze Miki a maga ravaszságával ennek ellenére megszerezte a dokumentumokat, később még át is nézte az irodájában. És innentől nem folytatták ezt a kisebb részletet. Arra lennék kíváncsi, hogy mire akartak utalni konkrétan ezzel? Azért voltak ,,elrejtve'' ezek a fotók, mert ezek utaltak volna Gergő és Szonja kilétére, vagy ezzel is Zoli esetleges életben maradását akarták volna sugallni? Vagy esetleg más részletre, de ehhez a cselekményszálhoz kapcsolódhatott volna mindenképpen, valami rejtélyes múlt a Berényiek életéből, amit végül úgy döntöttek, hogy kihagynak?

2021. okt. 27. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
érdekes felvetés, nem valószínű, hogy volt Gergős-Szonjás kép, mivel Miki a Zoli után való kutatást a látomása után kezdte el, mivel ott azt mondta neki Magdi anyus, hogy "Zolika nincs itt"
2021. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!