Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, amit már...

Peti96 kérdése:

Keresek egy filmet, amit már régen láttam, de nem emlékszem a címére, esetleg valaki ? :) tobb info megjegyzesben..

Figyelt kérdés
Szoval a film amit keresek kb 2000-2006 evekben johetett ki, foleg negerek a foszereplok benne, es kb 4,5 eves voltam mikor faterek neztek otthon ezert aztan csak par jelenetre emlekszem,pontosabban Csak a film vegere emlekszem arra viszont tisztan, 1 garazsnal beszelget 2 neger ferfi baratok, az egyik epp koltozik es dobozolja a holmijait masik kozbe valamit magyaraz neki de a lenyeg hogy aki pakol kozben oda add 1 kest baratjanak de direkt ugy, hogy a markolatanal fogja azt meg igy ugye rakerul az ujjlenyomata a kesre.. Kesobb azzal a kessel mar kesztyuben hogy ugye a baratjanak legyen csak rajta az ujjlenyomata, megol 1 not, es a film vege hogy rafog mindent a spanjara, ugye ott a bizonyitek is, es lecsukjak artatlanul :) gondolom valamit megbosszult...valaki esetleg tudja melyik film lehet??
2021. okt. 31. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
nem tudom, melyik film, de a néger kifejezést nem használjuk már több évtizede, mert negatív konnotációja van, ezért a posztkoloniális késő modern társadalmakban a fekete szót mondjuk helyette, mert ez a politikailag korrekt és méltányos.
2021. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LuckyLevi ***** válasza:

1-es

Szerintem Magyarorszagon nincsen negativ konnotacioja a neger szonak.

De nem is ez a lenyeg, hanem, hogy egy 4-5 eves gyerekkel a szulei egy ilyen filmet neznek.

A cime pedig Jackson a vadallat es az RTL-len ment.

2021. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
@Luckylevi Irtam fent hogy faterek neztek nem pedig en, :)en 1 masik szobaban jatszottam, csak a film vegere mentem ki de azt megjegyeztem... Azt is irtam ho kb 2000-2006 kozott johetett ki a film jackson a vadallat pedig 98 as es sajnos ez nem az a film amit en keresek :( inkabb 2003 korul keresgelni.. Mar csomo kereso szot beirtam googleba magyarul es angolul is de nem talalom sajnos.. :(
2021. okt. 31. 23:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Sot, hellyesbitek jackson a vadallat 1988 as film.. Ugy ho nagyon nem az amit en keresek :) valaki? Talan meg arra is emlekszem ho a film elejen teniszeznek vagy sportolnak valamit,de ez mar nem biztos..
2021. okt. 31. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!