Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Prime video nem elérhető/elő...

Vinkó Márton kérdése:

A Prime video nem elérhető/előfizethető Magyarországon?

Figyelt kérdés
Csak a Prime video-n láttam elérhetőségét egy sorozatnak, úgy, hogy elméletileg az összes része megvan (persze magyarul akarnám valahol elérni), de előfizetős és nem tudom, hogy itt nálunk elérhető-e...

2021. nov. 3. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
De, elérhető.
2021. nov. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
OK
2021. nov. 3. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:

A Prime Video elérhető (nekem is volt), de nem minden film/sorozat érhető el rajta (ahogy Netflixen sem), mert országonként külön kezelik a sugárzási jogokat és ha egy film/sorozat vetítési/sugárzási jogait más megveszi, akkor abban az országban a Prime/Netflix nem vetítheti - még akkor sem feltétlenül, ha esetleg Prime/Netflix originalról van szó.


Te mire vagy ennyire kíváncsi?


Szinkron Amazonon úgy emlékszem, nem volt túlzottan jellemző - de nem is nagyon kerestem.

2021. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nickelodeon-os sorozat:


Egy csipetnyi bűvölet (Just add magic)

2021. nov. 4. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Passz, azzal nincs tapasztalatom és már Prime-om sem. Csak jeleztem, hogy sajnos nem mindenhol azonos a kínálat. Országonként talán kevésbé tér el, de nem lehetetlen. Viszont EU/UK/USA határozottan eltérő piacok. Angol filmekkel rendszeresen jártam úgy, hogy Angliában élő prime előfizető ismerősömnek látszott, nekem, magyar előfizetéssel Magyarországról nem.


Elvben egy VPN lehet, hogy megoldja, mert megváltoztathatod, hogy milyen országból jelentkezel be - viszont, ha elég ügyes a rendszer, akkor nézi hozzá a bankkártyát és a lakcímed is, ott meg ki fog bukni, hogy nem angol vagy...


Úgy emlékszem, szokott lenni valamennyi ingyenes próbaidő és később is bármikor lemondhatod az előfizetést, szóval ha nem találod, vagy mégsem jön be, le tudod mondani. Ha 1-2 napon belül lemondod, akkor is minimum idő arányosan visszakérheted az előfizetési díjat. Elég jó az Amazon ügyfélszolgálata. Engem is győzködtek, amikor lemondtam, hogy maradjak.

2021. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!