Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehetett ennek a rajzfilmne...

Vinkó Márton kérdése:

Mi lehetett ennek a rajzfilmnek a címe?

Figyelt kérdés
Régen egyszer láttam egy rajzfilmet a tévében (korántsem láttam elejétől...), ami az Északi sarkon játszódott (valakinek az iránytűje csak forgott, mert onnan minden délre volt...), és volt benne valami gonosz őrült tudós egy laborban, és valami gépezetét a végén egy kislány aki ott volt elrontotta.

2021. nov. 6. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Az arany iránytű; nem egészen rajzfilm, de van benne páncélos medve.
2021. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem
2021. nov. 6. 18:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak egyszer valaki elővette az iránytűjét az Északi sarkon és forgott mert minden délre volt és azt mondta "akkor elindulok dél felé" (és elindult valamerre)...
2021. nov. 6. 18:18
 4/9 A kérdező kommentje:
És mint mondtam ez egy rajzfilm volt (aminek semmi köze Az arany iránytű c. filmhez).
2021. nov. 6. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

vagy könyvtriológiához.

Amúgy kkik voltak még benne? ez sorozat volt vagy film?

Pufóka esetleg?

2021. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet, nem vagyok benne 100%-ig biztos, de hasonlít. Csak belenéztem, de nem igazán láttam benne azokat a szereplőket (a kislány pl szőke, coffos volt... azt itt nem láttam). Persze csak 5 elérhető része van fent. Amúgy azt sem tudom, hogy film vagy sorozat volt-e amit anno láttam (lehet hogy sorozat volt).
2021. nov. 6. 22:19
 7/9 A kérdező kommentje:
És ebben a rajzfilmben úgy emlékszem, hogy az, akinek az iránytűje forgott, az onnan jött rá hogy az Északi sarkon van, hogy ott volt a Mikulás...
2021. nov. 6. 22:32
 8/9 Jól van ez így? ***** válasza:

Esetleg valamelyik Gógyi (Bigyó) felügyelő sorozat egyik része.

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: Igen, meg is van köszi
2021. dec. 9. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!