Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Toxikoma...

Mi a véleményetek a Toxikoma c. filmről?

Figyelt kérdés

Milyen érzelmeket váltott ki belőletek, hogy éltétek meg? Meddig maradt még bennetek a story, meddig agyaltatok rajta?

Ugyan 18 éven aluliaknak nem ajánlott, szerintetek fiatalabbak is fel tudják dolgozni, mondjuk 14-15 éves kortól?



2021. nov. 7. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A filmet még nem láttam, de a könyvet többször is elolvastam. Nekem tetszett, de tudtommal a film nem teljesen tükörképe a könyvnek.

Amúgy 14-15 éveseknek nem feltétlenül ajánlanám.

2021. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. nov. 8. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam 1 hónapja a moziban, nagyon ütős nekem tetszett. 17/L
2021. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erős de hatásos film, en mindenfelekeppen vetíteném fiataloknak is edukációs jelleggel.
2021. nov. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Előző, nekünk az imént vetítették edukációs jelleggel a filmet. Az első fosós hányós jelenet után kimenekültünk a moziból. Nyilván érthető a dolog súlyossága, de azért nem tennék kötelezővé egy naturalisztikus filmet, főleg azoknak, akiknek ilyen fóbiájuk is van.
2021. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy hiteltelen film, mint a magyar filmek általában. A közepéig érdekelt, de amikor volt az a rész, ahol a főszereplő a doki szobájában drogozott meg dugott és nem küldték el, onnantól engem teljesen hidegen hagyott. Én nem egy ilyen helyen voltam, csak egy pszichoterápiás osztályon, de ott is úgy rúgtak volna ki ennek a tizedéért, amit ez a csávó ott csinált, mint a macskát szarni. Ebben a filmben semmi nem oldódott meg. Győző végig nem vette komolyan a terápiát, csak szétverte mások életét, pl. a csajét, akinek el kellett miatta mennie. Csernus se volt hű az elveihez, amiket az elején lefektetett, mert hagyta, hogy Győző úgy játsszon vele, ahogy akar. A gyógyulás nem történt meg, a "rendőri razzia" nevetséges (persze, majd egy percig tart egy ilyen és utána eltűnnek, semmi helyszínelés, bizonyítékok számba vétele stb.). Ha Csernus ilyen pipogya a való életben is, akkor annyira se becsülöm, mint amennyire eddig. Odáig volt jó a film, hogy Győző elkövette a keretszegést, azután semmi értelme az egésznek.
2022. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Győzőt nagyin nem ennek a srácnak kellett volna játszani szerintem, Csernus karaktere viszont zseniális
2023. nov. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!