Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Több éve nem emlékszem,...

Több éve nem emlékszem, melyik ez a thriller film?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni. Van egy nagyon jó thriller film, amit pár éve láttam, de a címét nem jegyeztem meg.

Ami rémlik a történetből:

Egy (azt hiszem) hosszú fekete hajú, szép hölgy, és egy férfi utaznak egy autóban, egy erdős részen. Elütnek egy szarvast, az autójuk nem indul. Azt tudom, hogy megülnek valakit, aki segíteni akar nekik. Nem tudom már, hogy miért, vagy hogy volt.

Azt tudom, hogy a férfinek felesége van, és ez a nő a szeretője. Iszonyatosan fordulatos film, sok csavarral, főleg a végén. Ezért maradta meg bennem úgy, hogy kb.minden évben újra nézném legalább egyszer.

Van benne visszajátszás, hogy a néző vajon melyik verziót tartja igaznak. Lejátszódik ugyanaz 2 verzióban is, egyszer amikor a nő játssza a gonoszt, és a gyilkost, majd pedig a férfi. A néző pedig maga döntse el, melyiket tartja valósnak.

A végén pedig kiderül az igazság, nem tudom mi, de azt igen, hogy nagyon váratlan fordulattal lesz vége.


Nagyom szépen köszönöm!

Remélem valaki felismeri!


2021. nov. 9. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Láthatatlan vendég
2021. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Uhhh köszöni szépen :))))

Mit össze kerestem.

2021. nov. 10. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!