Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A James Bond filmek mennyire...

A James Bond filmek mennyire függnek össze? //sürgős!!

Figyelt kérdés
Tervezem megnézni a 007 nincs idő meghalnit,de mivel eddig előtte egy részt sem láttam a szériából nem tudom, hogy fogom-e érteni.

2021. nov. 10. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Mindegyik külön történet, mint a Minden lében két kanál és az Angyal. A főszereplő személye köti össze a sorozat részeit.
2021. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell ismerned az előzményeket ahhoz, hogy értsd.
2021. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Nincs idő meghalni előzményeit ismerni kell, ebben vitatkoznék az előttem válaszolókkal. Ez az egyetlen Bond (Craig)széria ami kötődik a többivel. Ha nem láttál még Craig féle Bondot, a történet egyes részei, a szereplők , az antagonisták egy része, azok cselekedeteinek motívumai furák lesznek.
2021. nov. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mozifilmeket mindig úgy csinálják meg, hogy önmagában is érthető és szórakoztató legyen, mert nagyon sokan nézik meg úgy is, hogy a korábbiakat nem látták.

Sok esetben (ilyen ez is) az előzmények ismerete növelheti az élvezeti értékét. Ha tudod mire utalnak egyes jelenetekben, akkor nagyobb élmény, hogy felismered, ez erre a filmre utal, az arra, amaz amarra. De ezek ismerete nélkül is tudod élvezni a filmet.


Azért nem hátrány, ha legalább az előző két Craig filmet megnézed előtte.

2021. nov. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap láttam, régebben a Skyfallt láttam, de már arra sem emlékeztem. Ennek ellenére érthető volt és nagyjából össze lehetett rakni, hogy mi volt az előzménye. Biztos voltak olyan elrejtett apróságok, amiket jobban ért, aki látta az összes részt, de azért önállóan is értelmezhető.
2021. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!