Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Truman Show - Mi értelme volt...

Truman Show - Mi értelme volt annak, hogy egy pasinak az életét megrendezik, megfigyelik és a tv-ben mutatják?! És am a filmben Jim Carry nem nézett tévét?

Figyelt kérdés
Mert am 30 éven belül egyszer legalább csak odakapcsolt volna arra a csatornára, ahol őt mutatják, az ő életét. :)
2010. szept. 4. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tévéjén a csatornákat is készen kapta...
2010. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg még legalább 3x a filmet..

Akkor megérted.

Az egyik legnagyobb klasszikus.Imádom:D

2010. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, nekem is nagyon tetszett, jó film. csak vannak részek amiket nem értek...
2010. szept. 4. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

tényleg vannak benne logikai bukfencek:)


De azért jó kis film:)

2010. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy valódi valóságshow, már születése óta abban a megrendezett világban élt Truman, MINDEN megrendezett volt. De értsd úgy, hogy minden-minden. Minden egyes személy, a tévéadás,a rádióadás, az, hogy kibe szeretet bele, stb, minden!

Kérdezz mi nem volt világos, válaszolok szívesen :) Bár kicsit rég láttam már.

2010. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem egy vígjáték
2010. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem rossz, de tényleg értelmetlen. Ki az istenverése nézne 30 éven keresztül egy ilyen unalmas, megrendezett életet? Szerintem senki. Semmi izgalom, fordulat, pff. Legalább rendeztek volna neki egy háborút, vagy valamit, de 30 évig azt nézni, hogy reggel bemegy a boltba egy szendvicsért, meg köszön a feka szomszédnak??????
2010. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!