Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Halálos iramban filmet...

Melyik Halálos iramban filmet nézzem meg?

Figyelt kérdés

A haverok folyamatosan azzal szívják a véremet, hogy lehet úgy élni, hogy még egyetlen részt sem láttam a Halálos iramban filmekből. Az összeset nem hiszem, hogy meg fogom nézni, de 1-2 részre még rá bírom venni magam.

(Nem a hiperbugyuta, autósüldözős, mindenfelrobban ötpercenként típusú filmek a kedvenceim.)


A kérdés: melyiket érdemes megnézni leginkább? Olyan kellene amitől nem dobom ki sikongatva a TV-t az ablakon 6 perc után, és nagyjából képbe helyez a dolgokkal (ki a jófiú/rosszfiú, milyen kapcsolatok vannak az állandó szereplők között, stb...)


Szóval melyik legyen? Várom az ötleteket indoklással.



2021. nov. 19. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első.
2021. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában inkább csak a Tokiói hajszát érdemes megnézni, de abban nem az alap/fő karakterek szerepelnek. Ki is lóg a sorból (bár végül összekapcsolták a kettőt, amit el is rontottak az új résszel, na mindegy).


De ha az alap karakterek érdekelnek akkor az elsőt ajánlom én is, ha pedig néznél még egyet, de többet nem, akkor utána a negyediket.

2021. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy annyit még hozzátennék, hogy a haverjaidat nem értem. Egy az, hogy ezek hiába felkapott filmek vilagszinten is, nem remekművek, inkább csak menőnek mondható. Egy darabig én is élveztem, mai napig szívesen nézem meg egyik másik részét. De ha a Remény rabbjai nem érdekel valakit vagy a Star wars vagy igazából bármi más, azzal sincs semmi gond szerintem. Persze egy esélyt bármi megér, de ezt neked kell tudnod.
2021. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az első 2 részét láttam, haverokkal néztük, kb. ennyi "tartalommal" bírt számomra: "Gyá, láttátok, hogy megemelkedett a Mustang eleje, amikor gázt adott. Semmi maradandó jelenet nem volt a filmben, nekem ilyen tipikus látvány film valami alap rossz fiúk vs jó fiúk sztorival. Egyszer nézhető kategória nekem.
2021. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mintha olyan sokat vesztettél volna, az 1-2-4-5 az még elmegy amolyan hétvégi kikapcsolódásnak, igaz 5. vége már az a szint, hogy nagyon rezeg a léc, mondjuk úgy ott veszik először totál semmibe a fizika szabályait, de utána amik jönnek részek már inkább sci-fi kategória, mint autós film.
2021. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hozzátennék még az 5-ös válaszához, hogy igaza van abban, hogy az 5. résztől kezdődik a fizika nagymértékű semmibevétele, viszont talán pont ez az a rész, ami a csúcsa a szériának.
2021. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös szerintem is király, utána már inkább fájdalmas az erőlködés, hogy rátegyenek még egy lapáttal az akcióra.
2021. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!