Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meghalt vagy nem? Teóriám...

Meghalt vagy nem? Teóriám ezzel kapcsolatba. Squid game spoiler/szóismétlés:

Figyelt kérdés

Hwang Jun-Ho személy szerint a kedvenc karakterem a squid game sorozatból, és most a haláláról szeretném elmondanom a teóriámat s, hogy ti ezzel hogyan vagytok. Kezdjük az elején. Jól tudjuk, hogy akit látunk meghalni az meghalt. Például ott van Ali. Őt láttuk meghalni és meg is halt, de ott van Oh Il-nam aki elvileg meghalt, viszont nem láttuk. Mint később kiderült nem halt meg, mert ő a házigazda és a halálát sem láttuk, csak egy fegyverlövést hallhatunk. Viszont mikor ténylegesen meghalt, azt már nyíltan közölte velünk a sorozat. És ezáltal arra következtetek, hogy Hwang Jun-ho sem halhatott meg, hisz emellett fontos szereplő volt a sorozat történelmében is. Elvileg jön az új évad amiből ezt talán megtudjuk, bár lehet az is, hogy csak én reagálom túl :(


Ui: Bocsánat a helyesírási hibákért, ismétlésért.



#teória #Squid Game #Hwang Jun-HO
2021. nov. 21. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én remélem, hogy még láthatjuk, de sajnos elég sok minden szól a halála mellett.

1. Viszonylag súlyos sérülést szenvedett, majd magasról le is zuhant.

2. A sziget elég messze volt a szárazföldtől, így maximum oda tudott volna visszatérni. Az ott lévő épületet azonban elméletileg felrobbantották a játékok után, tehát ottmaradni, sebesülten egyenlő a halállal.


Persze ellene is van pár érv:

1. Azért mégis csak képzett rendőr, lehet el tudja látni minimális szinten a sérüléseit.

2. Nagy valószínűséggel a robbanás után is maradt a szigetből valamennyi, ahova kiúszhat.


Nekem ezek alapján két teóriám van az egyik (ami kevésbé hihető), hogy esetleg a víz elsodorta a szárazföldre, megtalálták, és mondjuk amnéziát szenvedett (mert ugye az utolsó részben volt egy időugrás, amikor tudták volna mutatni. A második (ami hihetőbb), hogy sikerült elküldeni az adatokat a rendőrségre (beleértve a koordinátákat is), meg tudták találni a szigeten (bár itt sem biztos, hogy élve).

2021. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meghalt, bár tény, hogyha valaki halálát nem mutatják, az 90%-ban arra utal, hogy túlélte. Ez amolyan filmes klisé, de szerintem meghalt.
2021. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzátennék, hogy bár ez az a rész, ami a legkevésbé tetszett a sorozatban, mert érthetetlennek és butaságnak tartom, hogy a saját testvérét lelövi. Viszont visszanéztem most ezt a jelenetet, az még nagyobb butaság lenne a készítőktől, hogyha ezután életben maradna valahogy. Sosem szeretem a megmagyarázhatatlan megmagyarázását. Alapból mini-sorozatnak tervezték, ha jól tudom és a sikeressége miatt lesz folytatása, tehát nem hiszem, hogy terveztek volna tovább vele. Úgyhogy az már belemagyarázás lenne, ha túlélné. Nagyone erőltetett lenne.
2021. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy nem halt meg.
2021. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem halt meg, mert érdekes módon akiket közelről fegyverrel öltek meg a sorozatban, azokat kb. mindig fejbelőtték. Na már most őt mellkasom/vállon (már nem emlékszem pontosan hol) lőtte a testvére, szerintem mivel rendőr, valszeg a biztonság kedvéért alapból már golyóálló mellényben utazott a szigetre az elején.
2022. jan. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!