Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most mi van a miraculous...

Most mi van a miraculous katica és fekete macskával?

Figyelt kérdés
Most nem értem mi történik mert magyar szinkronnal csak a 14. részig találom meg. Egyáltalán végig ment már a Disney channelen? Nem tud valaki egy oldalt ajánlani ahol meg tudom nézni a teljes sorozatot magyar szinkronnal?

2021. nov. 24. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nincs magyar szinkron még az összes részhez, sőt vannak olyan részek a negyedik évadból, amik még nem jöttek ki. Én a helyedben magyar felirattal megnézném azokat, amelyekhez még nincs szinkron.
2021. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért csinálják ezt ilyen lassan? Az első rész az már vagy 2 hónapja kijött szinkronnal.
2021. nov. 24. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Mert a szinkronizálással sosem sietett senki, ha nem muszáj. A Virágzás pl. csak most jelent meg az AXN-en, pedig a sorozat már lassan három éves.
2021. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Ráadásul nem is sorrendben jönnek ki a részek. Youtubon fent vannak felirattal itt is nezheted.
2021. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

ezt én sem értem.

be lett harangozva, hogy hú jön a 4. évad.

erre leadtak a 4. évadból 8-10 részt és ennyi.

azokat ismételgetik.

2021. nov. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!