Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film, amiben egy...

Melyik az a film, amiben egy kislány megvéd egy kisfiút a többi gyerek piszkálásától, de a kisfiú mérges lesz rá, mert egy lány védte meg?

Figyelt kérdés
Napok óta ezen jár az agyam, és egyszerűen nem tudom felidézni, melyik filmből/sorozatból emlékszem erre a jelenetre. Egy játszótéren játszódik, ahová a kislány újként érkezik, és meglátja, hogy a kisfiút zaklatja a többi gyerek. Ha jól emlékszem (bár annyit gondolkoztam rajta, hogy mostmár elbizonytalanodtam, tényleg így volt-e :D) a lány olyan nevelésben is részesült, hogy erős legyen és határozott, mert ilyen emberek voltak a szülei is. Szóval megvédi a kisfiút és elzavarja a többi gyereket, de a kisfiú csak megharagszik rá, amiért pont egy lány segített rajta, mert ezentúl csak még jobban fogják piszkálni emiatt. Valaki esetleg tudja, melyik film/sorozat lehet ez?

2021. nov. 25. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Harry Potter? Lily és Perselus?
2021. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A Beépített szépség is így kezdődik:)
2021. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Én is a Beépített szépségre voksolok.
2021. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ÚRISTEN TÉNYLEG!! Köszönöm :DD Beépített szépség
2021. nov. 26. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért biztos ami biztos,lepontozta egy illető mindkét helyes választ. :D
2021. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!