Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Money Heist vs Squid Game? Lent

Money Heist vs Squid Game? Lent

Figyelt kérdés
Láttam végig a Pénzrablást, várom az 5. évad végét. Megnéztem a Squid Game első részét és kicsit csalódás volt a másik után. Azok szerint, akik látták mind a kettőt, szerintetek megéri folytatni? Később jobb lesz? Azt hallottam, hogy elég brutális.

2021. nov. 26. 14:36
A kérdező szavazást indított:
Láttam mind a kettőt de a Squid Game-et nem tudom ajánlani
Láttam mind a kettőt és tudom ajánlani a Squid Game folytatását
Láttam mind a kettőt és nem tudom eldönteni melyik volt jobb
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Halii, én láttam mindkettőt és amúgy nekem sokkal jobban tetszett a Money Heist.

Mindkét sorozatot a hype miatt néztem meg, de a Squid Game az tőlem annyira távol állt hogy végignéztem, meg minden de nem tudtam úgy kötődni hozzá azt hiszem. Voltak jó pillanatai, meg tulajdonképpen megéri megnézni, csak szerintem ilyen műfajból vannsk sokkal jobb sorozatok/filmek is :)

2021. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Számomra a Money Heist volt csalódás és a Squid game tetszett. Az előbbiben sok a logikai baki/rossz írás, pedig menő és baromi jó a hangulata és az alap ötlete.
2021. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem egyáltalán nem jött be a squid game. Ezerszer a Money heist
2021. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel eltérő műfajról beszélünk, ezért elég nehéz összehasonlítani a két sorozatot. Én mind a kettőt eltérő dolgok miatt imádtam. Sajnos nem tudom, hogy meddig láttad a Squid Game-et, viszont azt tudom mondani, hogy a harmadik-negyedik részig mindenképp nézd meg, és utána magával fog ragadni a sorozat. Az tény, hogy a sorozat kicsit erőszakos. Azt tudnám mondani, hogy egy fokkal véresebb a Pénzrablásnál. Mindenesetre azt ajánlom, hogy mindenképp folytasd a Squid Game-et!!
2021. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végignéztem mindkettőt, és a squid game sem a Penzrablassal viszonyítva, sem magában nem jött be nekem
2021. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!