Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire élvezhető az Arcane...

Mennyire élvezhető az Arcane c. Netflixes sorozat úgy, hogy semennyire sem ismerem a LOL világát?

Figyelt kérdés
Gondolom vannak utalások, amiket csak a fanok értenek, de ettől eltekintve nem maradok le semmiről ha kimaradt a játék?

2021. nov. 27. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Vi, Jinx, Jayce fegyvereire vannak utalások, ami ha nagyon érdekel egy egyszerű "Vi/Jinx/Jayce champion spotlight" kereséssel megtalálhatsz a YouTube-on.

Caitlyn meg a puska egyértelmű, semmi bonyi, de nem is használja, csak egyszer lőtt.

Másra nem igazán van utalás.

Viktorra egy kevés, de az ő sztoriját nem fejezték be. A Singed-ét sem, bár róla már nem nagyon van mit, amúgy is egy elég jelentéktelen szereplő a sorozatban.

Sok új szereplőt alkottak, akik nincsenek benne a Lore-ban és a játékban sem (még). Teljesen nézhető és élvezhető, úgy hogy nem LoLozol.

2021. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ja meg persze volt egy egér, amire azt hitték hogy Twitch, a végén meg mindenki szerint Warwick van bespoilerezve, de ezek csak fan teóriák, ahogy írod, szóval semmi biztos nincs bennük.
2021. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szinte ugyan olyan, mintha játszanál. Több ismerősöm is megnézte aki semmit sem tud a játékról, és mindenkinek nagyon tetszett. Tegyél magadnak egy szívességet, és ne is játssz a játékkal. A sorozatot viszont ajánlom, nekem nagyon tetszett.
2021. nov. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Én sem ismerem a játékot és nem érzem úgy, hogy lemaradtam volna bármiről, bár biztos vagyok benne, hogy vannak dolgok, amiket a játékosbázis azonnal kiszúrt, hogy mi micsoda, meg ki kicsoda, de a játék ismerete nélkül is érthető.
2021. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#2

Szinte biztos hogy warwick van a végén aki a halálból felélesztett Vander lesz.

2021. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ismerem a játékot és szeretem. Nagyon sok utalás van benne, de azok nem lényegi történetszálak, csak plusz öröm a játékosoknak. A sztori azok nélkül is élvezhető és érthető.
2021. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Viszont így még talán előnyöd is van, hogy nem leszel szprojlerezve.
2021. dec. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!