Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki más nézi az Amphibia...

Valaki más nézi az Amphibia című sorozatot Magyarországon?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

Masodik evadig vegig lattam. <3

2021. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nemrég gondolkodtam hogy elkezdem nézni.

Szerinted miért jó a sorozat vagy miért lenne érdemes megnézni?

2022. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem rendkívül szórakoztató alkotás, egy igazi gyöngyszem az animációs szériák között, megfelelő mennyiségű és egyenletesen szétoszlatott humormennyiséggel, szerethető és érdekes karakterekkel, hatalmas, de tényleg ÓRIÁSI fordulatokkal (hacsak nem lövöd le magadnak a poént). Nem egy bugyuta rajzfilm (jó, olykor, de egyébként időnként meglehetősen sötét és akciódús, nem meglepő, hogy több felnőtt rajongója van, mint gyerek). Ez habár személyes, de rengeteget fejlesztett az angoltudásomon,imádom az állatvilágot, melyből rengeteg fajt felvonultat. Az elején kissé döcögve és lassan indul be a cselekmény, de nem érdemes átugrani epizódokat, mivel nem tudhatod, melyik mellékszereplő válik később kulcsfontosságúvá. Mert lesznek ilyenek. Számomra még a töltelék-epizódok is extrém mulatságosak és sokadjára is képes lekötni ugyanaz a rész. Persze ehhez az is kell, hogy az ember szeresse az efféle animációs csodákat.

Ráadásul egy nagyszerű történetet mesél el a toxikus barátságokkal a főszerepben (ugyanis a protagonista három lány szépen lassan felfedezi, hogy min kellene javítaniuk), rengeteg tanulság, fekete humor és szóvicc van benne. Aki pedig látta a The Owl House-t, annak mondhatni "kötelező darab".


Ha pedig még mindig bizonytalan vagy, itt az egyetlen magyar YouTube videó a témában:


[link]

2022. máj. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!