Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Sweeney Toddot,...

Aki látta a Sweeney Toddot, és tetszett neki az tudna egy rövid véleményt írni róla?

Figyelt kérdés
Lécci ne csak annyit hogy tetszett, nem tetszett, hanem egy 3-4 sort ha lehet...) nagyon fontos lenne, lécci próbáljatok konkrét véleményt írni, indokokkal :)) Kösziiii :))
2010. szept. 5. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

hát nem vagyok egy nagy fogalmazó, előre is bocsi :)

szóval sosem gondoltam volna, hogy johnny depp így tud énekelni. teljesen ledöbbentett vele. bírtam a film sötét, depis hangulatát, és uhh teljesen odab*szott, amikor kiderült, hogy azokat a pogikat vagy miket a lekaszaboolt emberekből csinálták :D

az nem tetszett, hogy túl hamar leesetek a dolgok. pl (SPOILER SPOILER!!)hogy az a kolduls nyanya a volt feleség, meg hogy a végén a "munkatárs" bele lesz vágva a sütőbe.

ja és nagyon bejött, hogy kb ötpercenként jött egy harry potter szereplő :D:D úgy mint piton, bellatrix, féregfark, és a jövőbeli grindewald. ezen jót nevettem :)


anúgy mire kell ez a vélemény? csak neked vagy valami sulis kedvencfilmprojekt?:) mert ha sulis akkor lehet, nem írtam le elég normálisan, bocsi :S


17/L

2010. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szeretem a zenés filmeket. Ennek ellenére csak nem régiben jutottam el oda, hogy megnéztem a filmet.

J.D. tényleg nagyon jól énekelt, de mellette a Pirelli inas kisfiúja is tök jó volt. Az elég érdekes hogy tele volt HP. szereplőkkel,de ez engem nem igazán zavart. Az elejétől kezdve magával ragadó, mikor szerencsétlent elítélték nagyon sajnáltam, de vele értettem egyet. Bár azért az emberek feldarabolása elég durva volt. Beindult nekik a bolt. :)

Aki egyedül idegesítő karakter nekem az a fiatal hosszú hajú srác volt.

2010. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett. Nagyon jók a színészek, a látványvilág meg (Burtontől szokás szerint) fenomenális. Kicsit talán sok a dalolászás meg az eröltetett romantika (két nyaknyiszálás között...XD) ,de összességében nagyon jó film!
2010. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D az első hozzászólónak üzenem, hogy először azért kérdeztem, mert angolból ez volt a házi, de mire válaszok jöttek, már beadtam :)) de azért nagyon köszi, mert ezen kívül azért is kérdeztem, mert érdekeltek a vélemények, én nagyooon szeretem ezt a filmet :))igen, én is azon röhögtem hogy a fél harry potter szereplőgárda ott van a filmben :D
2010. szept. 7. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!