Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett a La Casa de...

Hogy tetszett a La Casa de Papel vége?

Figyelt kérdés

SPOILER

nem tudom, ti hogy vagytok vele, de hiába nem halt meg már senki, nekem lehangoló volt, hogy nairobi és tokio nélkül mentek el, mondjuk nyilván ezt tudtuk eddig is, hogy így lesz ha egyáltalán kijutnak. Meg én hiányoltam dolgokat a végéről: érdekelt volna Raquel és a Professzor esküvője, kíváncsi lettem volna Axel reakciójára, mikor felnő és esetleg megtudja, miért vitték oda a bankhoz és mi lett az anyjával, plusz szerintem ha már családi hagyomány az utolsó rész címe, mutathattak volna egy jövőbeli jelenetet ahogy Cincinetti, Paula és esetleg a később születő gyerekek mennek valamit kirabolni (nem kidolgozva a rablást csak utalás szerűen akár, hogy tényleg hagyomány lett a családban a rablás)



2021. dec. 4. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem óriási megkönnyebbülés volt, hogy kijutottak épen. Nagyon féltem attól, hogy az lesz a vége, hogy mindenkit kivégeznek.


Az áldozatok miatt nekem is fájt a szívem. Én is úgy tudtam volna 100%-san örülni, ha mindenki túléli, de akkor meg valamilyen szinten elmúlt volna a varázsa a sorozatnak, és kissé gyermeteg módon idealizált történet hatását keltené.


Összességében nekem nagyon nagyon tetszett, lekötött.

2021. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Spoiler


Nagyon örülök, hogy élve kijutottak, szétizgultam magam, mikor Tamayo visszaszámolt a lövészeknek, mikor meg zsákokban vitték ki őket, kibőgtem a szemem, és reméltem hogy van benne valami csavar és túlélték. Az arany kijuttatási tervét szerintem már kicsit túlbonyolították az első évad pénzrablási tervéhez kepest, az még nagyjából reális volt, ez mar nem annyira. Volt benne pár életszerűtlen dolog, de ezeket elnézem, még így is a kedvenc sorozatom, nagyon szeretem

2021. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78%
én nagyon sírtam a végén mikor azt hittem tényleg kivégezték őket szerintem ez az a sorozat amin a legtobbet sirtam.Nekem tetszett a vege egyhuzamban vegig neztem az egeszet. Nairobit es Tokyot hianyoltam a legjobban bar fokent Tokyot hiszen o volt a foszereplo es o vezette szinte az egeszet. Nelkule nagyon ures volt a vege. Szerintem az o halala nem kellett volna mert a professzor mellett o volt meg a leginkabb foszereplo ezert is volt nagyon erezheto a hianya. Hianyzott a regi csapat es szomoru hogy csak denver,rio es helszinki maradt meg az elso rablasbol bar nyilvan az uj rablokat is nagyon szerettem azert a regi csapat volt az igazi. Mindenesetre egyik kedvenc sorozatom lett.
2021. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Arturitoval mi történt? 😀
2021. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Kiszámítható volt. Meg sem fordult a fejemben, hogy tényleg meghalnak. Klisés befejezés, nem is lepődök meg. 2 évad után abba kellett volna hagyni. Olyan nyögvenyelős azóta. Semmi nagy csavar nem volt, legalább Tatiana kaphatott volna nagyobb szerepet, vagy leléphettek volna az arannyal. Meghalhattak volna többen is a rablók közül. Nincs semmi izgalom, csak a klisék, a sztori nagyrészét kitöltik visszaemlékezős részekkel. Nekem ez csalódás, mert legalább az utolsó részre összehozhattak volna valami frappáns, csavaros endinget, de nem. Csak amire számítani lehetett... 2 évad után semmit nem kellett volna hozzárakni, és úgy ott ahogy volt befejezni az egészet.
2021. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én igazából nagy vérfürdőre számítottam a végén, de ezzel a sztorivéggel azt a tipikus happy end filmet adta vissza és leginkább az utolsó részben szerettem meg nagyon Aliciát.
2021. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De az, hogy Tokió és Nairobi nélkül mentek ki a bankból, az nekem nagy szívfájdalom volt🥺
2021. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Martinho válasza:
100%
Üdv! Kicsit késve írok ide de nem rég fejeztem be a sorozatot úgyhogy csak azért. Én csalódott vagyok a végével, nem erre számítottam amit láttam. Először is nagyon nagyon sajnáltam a halottakat főleg Nairobit, Berlint és Tokyot hogy nem voltak ott a nagy zsákmánynál. Kicsit butának éreztem hogy egy emberen múlik a terv személy szerint Tamayon aki akár azt is mondhatta volna hogy nem és kivégzi őket. No de az én eszem szerint ha ezt a befejezést nézzük akkor leírom hogy mit tettem volna hozzá hogy nekem kielégítő legyen (és talán másnak is). Halottakat valahogy láthattuk volna akár a jegybankba utoljára. Mikor viszik ki őket szerintem egy ciao bella brutalisabb lett volna aláfestő zenének plusz akár ahogy a rablók szurkoloi is gyászos hangon enekeltek volna a ciao bellát szerintem libabőr. És hat a legvegen egy berlin aki kepzeletben ott ult volna a Professzor es Palermo mellet a helikopteren plusz akár a tobbi halottaik is, vagy esetleg egy záró jelenetnek egy a halottaknak készített Dali maszkokkal díszített sirnál meg emlékeznek. Szerintem hatásosabb lett volna.
2023. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!